آب دراولویت طرح‌های کلان محرومیت‌زدایی بسیج/ لزوم حل مشکلات مردم به صورت هدفمند

از سراسر وب

سردار محمد زهرایی شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام، گفت: بسیج، جای دستگاه‌های دولتی را نمی‌گیرد؛ ما کمک کننده دستگاه‌های اجرایی در دولت  هستیم؛ مردم و  نهادهای انقلابی در کنار یکدیگر می‌توانند به صورت هدفمند مشکلات مردم را حل کنند.

وی افزود: همین گروه‌های جهادی، صندوق‌های قرض‌الحسنه، قطب‌های صنایع تبدیلی، کمک کننده به جریان‌های مردمی هستند؛ ما دنبال الگوهای قابل تکثیر هستیم و باید حداقل هزینه و حداکثر زمان با بالاترین کیفیت را سر لوحه خود قرار دهیم.

رئیس بسیج سازندگی کشور، تصریح کرد: استان ایلام با مشارکت و همراهی استاندار محترم و فرمانده سپاه، توانسته طرح‌های بزرگی را در زمینه آبرسانی روستایی به خصوص آب‌های رها شده کشاورزی داشته باشد و این جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: طرح بزرگ دیگری که ۱۵۰۰ هکتار را تحت پوشش کشاورزی خود قرار می‌دهد از جمله طرح‌های بزرگ و در دست اقدامی است که به زودی افتتاح می‌شود و نتیجه این طرح‌ها می‌تواند الگویی شود برای اینکه نهادهای انقلابی و مردم بدون انتظار باعث حل مشکلات مردم شوند. 

زهرایی بیان کرد: ۵۰درصد از طرح کلان محرومیت زدایی در کشورمان در بسیج به مسائل آب و مابقی به بحث زیر ساخت‌ها و مسکن محرومین پرداخته شده است؛ ما به صورت هدفمند به این سمت پیش می‌رویم. 

رئیس بسیج سازندگی کشور، گفت: بایستی از شبکه عظیم نیروی انسانی، بسیج، پایگاه‌های مقاومت، گروه‌های جهادی ۲۴ هزار نفری که بالغ بر ۶۰۰ جوان متخصص است استفاده کرد؛ الان ما می‌توانیم از این ظرفیت انسانی بهترین استفاده را  برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و اهداف کشورمان داشته باشیم. 

پایان خبر / رکن آنلاین ۹۷۰۸۱۳/و


ممکن است شما دوست داشته باشید