آذری جهرمی می‌خواهد برای خودش رأی جمع کند تا به مجلس برود

مهدی پاشازاده صحبت هایی را در مورد کری خوانی وزیر ارتباطات عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری رکن آنلاین، گفت:حرکت وزیر ارتباطات کری‌خوانی نبود بلکه بی‌ادبی بود. آقای وزیر در اواخر دولت می‌خواهد برای خودش رأی جمع کند تا به مجلس برود که قطعا پرسپولیسی‌ها به او رأی می‌دهند. ما در فوتبال آلمان هم که بودیم چنین رفتاری را از مسئولین ندیدم.

 

او ادامه داد:

این که حواشی در روز به روز بیشتر می‌شود به ضعف اطلاع‌رسانی باشگاه برمی‌گردد الان نقش مدیریت در استقلال خیلی مهم است اما شفاف‌سازی وجود ندارد؛ به طور مثال در قضیه میلیچ. هواداران حق دارند که از این وضعیت ناراضی و ناراحت باشند. ما خودمان زمانی در استقلال کاپیتان بودیم و خیلی از مشکلات را حل می‌کردیم.

 

پاشازاده در مورد وریا غفوری گفت:

الان نه وریا غفوری صحبت می‌کند نه مدیریت. چند وقتی است فقدان یک نفر در استقلال که بتواند حواشی را جمع کند، احساس می‌شود. به نظرم تغییر سرمربی چاره مشکلات نیست. هیات مدیره باید یک تصمیم مشخص بگیرد.

 

 

عکس | حمایت افشین پیروانی از با وعده پنجمین قهرمانی

 

سرپرست پرسپولیس با قرار دادن تصویری از وزیر ارتباطات به حواشی چند وقت اخیر واکنش نشان داد.

 

برتری پرسپولیس با ۵ گل برابر گل گهر سیرجان با کری جنجالی آذری جهرمی همراه شد که طی روزهای اخیر حواشی زیادی به همراه داشته و پاسخ وزیر ارتباطات در این خصوص را در پی داشت.

 

اکنون در شرایطی که استقلالی‌ها نسبت به این کری آذری جهرمی واکنش تندی نشان داده‌اند، افشین پیروانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس با قرار دادن تصویری از وزیر ارتباطات به حمایت از وی پرداخته است. افشین پیروانی با قرار دادن ایموجی ۵ جام، این وعده را هم داده که سرخ‌ها در این فصل به دنبال گلات قهرمانی خواهند بود.

 

 

پایان خبر / رکن آنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.