آرمی‌های BTS به پیشواز تولد V رفتند!

از سراسر وب

آرمی‌ها با تبلیغات و مراسم گران قیمت و خارق‌العاده به پیشواز تولد ۲۷ سالگی تهیونگ رفتند!

این عضو جذاب و محبوب گروه BTS یکی از کوچک‌ترین اعضای این گروه است. او و جونگکوک با آرمی‌ها بزرگ شدند. هر سال با بیشتر شدن درآمد اعضای این گروه مراسم تولدی که آرمی‌ها برای آن‌ها می‌گیرند نیز باشکوه‌تر می‌شود.

امسال یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های طرفدار تهیونگ به اسم نونا V مورد تحصین آرمی‌ها و کاربران قرار گرفته است. او به طرز باشکوه و متفاوتی به استقبال تولد این آیدل رفته است.

این سایت طرفدار سنگ تمام گذاشته است

این سایت طرفدار اتوبوسی اجاره کرده است تا با پوستری از V به مدت دو هفته در خیابان‌های شهر دیده شود.  همچنین یک مغازه زنجیره‌ای روبه‌رو ساختمان کمپانی این گروه HYBE کاملا با عکس و پوسترهای این آیدل تزئین شده است.ایستگاه‌ اتوبوس مقابل ساختمان این کمپانی همچنین ایستگاه‌هایی در توکیو، اوساکا، فوکوئوکا ژاپن نیز با پوسترهایی تبلیغاتی از این آیدل به نمایش خواهند گذاشت.

 

بزرگ‌ترین فرودگاه بین‌المللی کره جنوبی نیز ویدیویی ویژه به طول ۶۰ متر از تهیونگ پخش می‌کند.

گروه BTS با سورپرایزی گران قیمت و مجلل V را سوپرایز کردند.

در شهرهای شیزوکا، هیروشیما، توکوشیما، میازاکی و اوکیناوا ژاپن نیز تبلیغاتی به نمایش گذاشته می‌شوند.

همچنین مراسمی ویژه برای تولد V در هتل «اسکای پارک میوندونگ» در سئول برگزار می شود و آرمی‌ها می‌توانند از آن بازدید کنند.

مراسم‌های برای طرفداران این آِدل در کافه های توکیو و دبی ،محله‌های میوندونگ، هونگده و در نزدیکی ساختمان کمپانی HYBE در سئول برپا خواهند شد.شش نفر از آرمی‌های خوشبخت به قید قرعه می‌توانند شبی را با تم تهیونگ در هتل مجلل اسکای پارک بگذرانند.کاربران و آرمی‌ها از این برنامه‌ریزی مجلل که توسط نوناV انجام شده است در حیرت هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.