اجرای مأموریت‌های مشترک سازمان پدافند غیرعامل و نیروی انتظامی

از سراسر وب

عرصه سایبری میدان جدید مجاهدت ناجا در ارتقای امنیت و آرامش اجتماعیبه گزارش «رکن آنلاین»، سردار سرتیپ «غلامرضا جلالی» رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناسبت ۱۳ مهرماه روز نیروی انتظامی پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری
فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

نیروی انتظامی به‌عنوان یکی از ارکان برقراری نظم، امنیت و آرامش اجتماعی در سال‌های اخیر توفیقات متعددی را کسب کرده که موجب شده است این مجموعه در چشم مردم عزیز و قابل اعتماد باشد. سرمایه اجتماعی که امروز حامی ناجاست یک ذخیره گرانقدر برای کشور و به‌ویژه نیرو‌های مسلح و نتیجه سال‌ها تلاش هوشمندانه و مجاهدت خالصانه است. به زعم ما امروز دست‌های پشت پرده‌ای در کار است تا این سرمایه اجتماعی را تضعیف کرده و اقتدار ناجا را در پیش چشم مردم تضعیف نماید و در نهایت به امنیت عمومی کشور صدمه وارد کند؛ امنیتی که با خون شهدا به دست آمده است و ارزش آن با هیچ دستاورد دیگری قابل مقایسه نیست.

از سوی دیگر امروز رسالت بزرگ دیگری در پیش روی سبزپوشان نیروی انتظامی است و آن تقویت نظم، امنیت و آرامش عمومی در فضای سایبری است که بخش عمده‌ای از ساحت‌های فردی و اجتماعی کشور را تحت تأثیر قرار داده است. بی شک بدون این امنیت و آرامش امکان بهره‌برداری از فرصت‌های بزرگ فضای سایبری وجود نخواهد داشت.

سازمان پدافند غیرعامل کشور منطبق بر الگوی دفاع کامل و جامع و در راستای ارتقای نقش‌های راهبردی در تولید امنیت، صیانت و حفاظت از مردم با نیروی پراقتدار انتظامی تکالیف و مأموریت‌های مشترکی داشته که عملیاتی‌سازی آن‌ها را به جد در دستور کار دارد.

در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم‌الشأن نیروی انتظامی به‌ویژه سردار شهید خداکرم فرمانده دلیر ناحیه انتظامی سیستان و بلوچستان، به همه دلاورمردان ناجا خداقوت گفته و برای آن‌هایی که پاسداران بی ادعای امنیت و آرامش اجتماعی کشور هستند از خداوند منان توفیق خدمت و عافیت مسألت دارم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور
سرتیپ پاسدار دکتر غلامرضا جلالی

انتهای پیام/ ۲۳۱