اجرای ‌موفق آتش بالگرد‌های تهاجمی‌/ اهداف رزمایش محقق شد

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران از اجرای دقیق و موفق آتش بالگرد‌های تهاجمی هوانیروز سپاه در مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۶ خبر داد.

اجرای ‌موفق آتش بالگرد‌های تهاجمی‌/ اهداف رزمایش محقق شدبه گزارش «رکن آنلاین»، مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم ۱۶ نیروی زمینی سپاه که از صبح پنجشنبه در منطقه عمومی جنوب غرب کشور آغاز شده بود، با اجرای عملیات رزم گسترده شبانه و به‌کارگیری تاکتیک‌های ترکیبی یگان‌های تکاور، زرهی، توپخانه، پهپاد و بالگرد‌های تهاجمی هوانیروز پایان یافت.

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در پایان این رزمایش در جمع خبرنگاران رزم شبانه را از پیچیده‌ترین عملیات‌ها توصیف کرد و اظهار داشت: در گذشته رزمایش شبانه به صورت تک‌رسته‌ای و به صورت محدود برگزار می‌شد، اما در رزمایش پیامبر اعظم ۱۶ نیروی زمینی سپاه برای نخستین بار شاهد اجرای رزم شبانه با حجم گسترده آتش و عملیات ترکیبی رسته‌ها بودیم.

وی با بیان اینکه در این رزمایش تمامی واحد‌ها و یگان‌های شرکت‌کننده به تجهیزات رزم در شب تجهیز شده بودند و به خوبی توانستند اهداف رزمایش را محقق کنند، از اجرای دقیق و موفق آتش بالگرد‌های تهاجمی هوانیروز سپاه در مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم ۱۶ خبر داد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با بیان اینکه تجهیز ادوات رزمی به تجهیزات رزم شبانه به همت تلاشگران جهاد خودکفایی نزسا و صنعت دفاعی کشور صورت گرفت، تصریح کرد: یگان‌های رزمی این نیرو با بهره‌گیری از این تجهیزات توانستند به بهترین شکل به اجرای ماموریت مطابق با سناریوی رزمایش بپردازند.

انتهای پیام/ ۴۱۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.