ارتش بستر تربیت قهرمانان ملی است

صالحی امیری گفت: ظرفیت ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه ورزش بسیار گسترده است به طوری که می‌توان گفت ارتش بستر تربیت قهرمانان ملی است.

سیبیببه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی «رکن آنلاین»، «سید رضا صالحی امیری» رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم معارفه رؤسای هیئت‌های ورزشی ارتش که امروز (دوشنبه) در ستاد آجا برگزار شد، اظهار داشت: ارتش نماد صداقت و صلابت است و ارتشیان همواره انسان‌هایی نجیب، منظم و مقتدر هستند.

وی افزود: ظرفیت ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه ورزش بسیار گسترده است؛ به طوری که می‌توان گفت ارتش بستر تربیت قهرمانان ملی است.

رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به کسب مقامات عالی از سوی ورزشکاران ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: ارتش در مسابقات «سیزم» نمایشی از توانمندی اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در عرصه بین‌المللی به منصه ظهور می‌رساند.

صالحی امیری با بیان اینکه ورزش در ارتش هویت‌ساز و شخصیت‌ساز است و تاکنون در عرصه ملی ظاهر شده است، گفت: بنده از جانب کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش این تعهد اخلاقی را می‌دهم که هرگونه حمایت را در جهت توسعه ورزش قهرمانی در ارتش انجام دهیم و در این رابطه کوتاهی صورت نخواهد گرفت.

انتهای پیام/ ۲۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.