ارتش تکیه‌گاه استوار نظام مقدس اسلامی است

ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر تأکید کرد: ارتش با تکیه بر نیرو‌های ولایی، متخصص و مردمی تکیه‌گاه استواری برای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و خواهد بود.

بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌مناسبت دهه فجربه گزارش «رکن آنلاین»، ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

 متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَالْفَجْرِ؛ وَلَیالٍ عَشْرٍ»

دهه فجر، دهه ماندگار در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی و قلّه بالندگی ملت بصیر و دین باورمان است که در بهمن ۱۳۵۷ با خیزش عظیم ملت بزرگ ایران و با ایثارخون شهدا شکل گرفته است.

پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷، بدون شک یک معجزه الهی و انفجار نور بود که به دست مردی الهی و با تکیه بر حضور مردم، معادلات دنیای مادی را برهم زد. انقلاب اسلامی، قیام ملت ایران در راه خدا بود؛ قیامی که جز با نصرت الهی و رهبری امام خمینی (ره) پیروزی آن ممکن نبود. تردیدی نیست که این انقلاب کبیر مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشأت گرفته از نهضت عاشورای تداوم‌بخش راه حسینی است که ان‌شاءالله تا قیام جهانی حضرت مهدی (عج) استمرار خواهد داشت.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران معادلات قدرت‌‎های بزرگ را دگرگون ساخت و ساختاری که بر اساس نظم دوقطبی شکل گرفته بود بر هم زد و اندیشه‌های الحادی لیبرال‌دموکراسی و کمونیسم را با ارائه مردم‌سالاری دینی به چالش کشید. بدون شک پیروزی انقلاب اسلامی ایران معادلات قدرت‌های بیگانه در منطقه حساس غرب آسیا را در هم شکست و دست نامشروع غرب در ایران را کوتاه کرد.

امروز انقلاب اسلامی ایران پس از ۴۲ سال که از عمر پربرکت و افتخارآمیز آن می‌گذرد، توانسته بیش از هر زمان دیگری جایگاه تأثیرگذار و تعیین‌کننده خود در عرصه تحولات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای را تحکیم بخشد و با پیام الهام‌بخش و عزت‌آفرین خود موجب حرکت عدالت‌خواهی و آزادی‌خواهی ملت‌های ستم‌دیده و مظلوم جهان شود.

ارتش جمهوری اسلامی ایران که در پیروزی، تثبیت و استحکام پایه‌های نظام نوپای اسلامی جایگاه بی‌بدیلی داشته، در طول چهار دهه گذشته و به رغم همه تحریم‌ها و تهدیدها، مسیر پر امید شکوفایی را طی کرده و با تکیه بر نیرو‌های ولایی، متخصص و مردمی تکیه‌گاه استواری برای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و خواهد بود.

در مسیر «گام دوم انقلاب» که در حقیقت «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» است و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم می‌زند و انقلاب را نیز «به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنا فداه) هست» نزدیک می‌کند؛ ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و خلف صالح آن عزیز سفر کرده، فرارسیدن ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به دوست‌داران، معتقدان و وفاداران این حرکت پر خروش الهی تبریک و تهنیت عرض نموده و تأکید می‌کند انقلاب اسلامی به پشتوانه حمایت‌های بی دریغ ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی، فراز و نشیب‌ها و توطئه‌های گوناگون دشمنان اسلام و انقلاب را با صلابت و موفقیت پشت سر گذاشته و امروز در اوج اقتدار و شکوه در منطقه و جهان می‌درخشد.

انتهای پیام/ ۲۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.