اردوی مهرماه تیم ملی فوتبال موفقیت آمیز بود

از سراسر وب

به گزارش رکن آنلاین، به نقل از فدراسیون فوتبال، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی در ارزیابی خود از اردوی مهرماه تیم ملی عنوان کرد: از همه بازیکنان، کادر فنی، کادر پزشکی، پشتیبانی، دپارتمان تیم‌های ملی و تمام کسانی که در این اردو کنار تیم ملی فوتبال ایران بودند تشکر می‌کنم. از حضور دبیرکل محترم فدراسیون در اردوی ترکیه که باعث دلگرمی ما بود هم کمال سپاس را دارم. به عقیده من، این اردوی آماده‌سازی بسیار موفقیت‌آمیز بود. حتی بازی لغو شده با مالی، که از کنترل ما خارج بود، باعث نشد تا از موفقیت اردو کاسته شود.

او ادامه داد: در ابتدا، باید به جو فوق‌العاده حاکم بر تیم اشاره کنم. یکی از اهداف اصلی من انتقال انرژی مثبت به تیم بود. کار در چنین محیطی باعث خوشحالی است. در این اردو فرصتی فراهم شد تا یکدیگر را بهتر بشناسیم و ارتباطی دوستانه با بازیکنان برقرار کنیم. بازیکنان هم با ایده‌ها و روش کار من بیشتر آشنا شدند.

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: من هم از وضعیت آمادگی بازیکنان مطلع شدم. در کنار بازی تدارکاتی با ازبکستان و تمرینات، جلساتی برای دیدن ویدیو‌ها و انیمیشن‌های تاکتیکی و آنالیز انفرادی و گروهی برگزار کردیم.

اسکوچیچ خاطرنشان کرد: پیام مهمی هم برای عموم مردم دارم. لیست اعلام‌شده، فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران نیست. این لیست قابل تغییر است، به این معنی که ما همواره آمادگی این را داریم تا هر کدام از بازیکنان که خودشان را به سطح استاندارد‌های تیم ملی برسانند دعوت کنیم. ذهنم متمرکز بر آینده است و از همین حالا در فکر اردوی تدارکاتی بعدی هستم.

 

پایان خبر / رکن آنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.