ارزش و هویت سپاه به شهدا و پاسداران است

از سراسر وب

ارزشمندی و هویت سپاه به شهدا و پاسداران استبه گزارش «رکن آنلاین»، در آستانه پنجمین سالگرد شهادت سردار شهید «حسین همدانی»، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در منزل این شهید با خانواده وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که سردار «علی فضلی» جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه، سردار «ابوالقاسم شریفی» مسئول ایثارگران کل سپاه و سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، فرمانده کل سپاه را همراهی کردند، سردار سلامی در سخنانی شهید همدانی را شهیدی با شخصیت و خصوصیات بزرگ و فوق‌العاده برشمرد و  اظهار داشت: سردار شهید همدانی فرمانده‌ای باگذشت، مهربان، اهل فکر، تدبیر و اخلاق‌مدار بود و هر شخصی که با او کار می‌کرد، مجذوب اخلاق، رفتار و حالات او می‌شد.

فرمانده کل سپاه بیان کرد: شهید همدانی به خاطر وسعت شخصیتی که داشت، تمامی مسئولیت‌هایی را که به او محول می‌شد، می‌پذیرفت و آثار و برکات زیادی در مسئولیت‌هایش از خود بر جای گذاشت که نقطه اوج برکات فعالیت‌هایش در سوریه بروز کرد.

سردار سلامی با بیان اینکه شخصیت‌ها هویت یک سازمان هستند، گفت: سپاه با شهدا و پاسدارهایش شناخته می‌شود نه با موشک‌ها و ساختمان‌هایش. موشک و ساختمان ارزش نیستند، بلکه شهدا و پاسداران ارزش‌ها و هویت سپاه هستند.

فرمانده کل سپاه در خاتمه شهید همدانی و سایر شهدا را یک نور واحد خواند که ظهور‌های متفاوتی از یک حقیقت واحد هستند و فرقی بین آن‌ها وجود ندارد.

در پایان این دیدار پس از قرائت مداحی توسط یکی از ذاکران اهل بیت (ع)، فرمانده کل سپاه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده شهید همدانی تجلیل کرد.

انتهای پیام/ ۲۳۱

ممکن است شما دوست داشته باشید