استانداری تهران آماده اختصاص منابع داخلی برای پروژه‌های زیرساختی و حمل‌‌ونقلی استان تهران‌

از سراسر وب

به گزارش خبرنگار اقتصادی «رکن آنلاین»، صبح امروز و با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار تهران و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای 7 پروژه در حوزه‌های راهداری، بهسازی راه‌ها، ایمن سازی و رفع نقاط پرحادثه در استان تهران به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم انوشیروان محسنی ‌بندپی، استاندار تهران، اظهار داشت: توفیقی بود که مراسم امروز در روز جهانی سالمند و در آسایشگاه کهریزک برگزار شد.

وی ادامه داد:‌ 10 درصد جمعیت کشور سالمند هستند و در استان‌های گیلان، مازندران و تهران، جمعیت سالمندان بیشتر است.

استاندار تهران گفت: امروز پروژه‌هایی افتتاح شد که در حوزه‌ حمل و نقل است، حمل و نقل از اجزای مهم اقتصاد ملی است و نقش مهمی در شکوفایی اقتصاد کشورها دارد.

محسنی بندپی اظهار داشت: ‌ایمن سازی جاده‌ها در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد و امروز با تکمیل کمربند دوم تهران، آزادراه تهران- شمال، ادامه بزرگراه همت و تقاطع غیرهمسطح شهر قدس، مشخص شد که در این دوره، سرعت بالایی در پروژه‌های راهداری داریم.

وی تاکید کرد: ‌استانداری تهران آماده است مشکلات مالی را از محل منابع داخلی تا اندازه‌ای رفع کند و این منابع برای پروژه‌های زیرساختی استان تهران اختصاص یابد تا استان تهران با جمعیتی بیش از 14 میلیون نفر در ایمن سازی محورهای مواصلاتی شرایط خوبی داشته باشد.

پایان خبر / رکن آنلاین


ممکن است شما دوست داشته باشید