استانداری تهران آماده اختصاص منابع داخلی برای پروژه‌های زیرساختی و حمل و نقلی استان تهران است

از سراسر وب

به گزارش خبرنگار اقتصادی «رکن آنلاین»، صبح امروز و با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار تهران و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای 7 پروژه در حوزه‌های راهداری، بهسازی راه‌ها، ایمن سازی و رفع نقاط پرحادثه در استان تهران به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم انوشیروان محسنی‌بندپی استاندار تهران اظهار داشت: توفیقی بود که این مراسم در آسایشگاه کهریزک و در روز جهانی سالمند برگزار شد.

وی ادامه داد:‌10 درصد جمعیت کشور سالمند هستند و در استان‌های گیلان، مازندران و تهران جمعیت سالمندان بیشتر است.

استاندار تهران گفت: امروز پروژه‌هایی افتتاح شد که در حوزه‌ حمل و نقل است، حمل و نقل از اجزای مهم اقتصاد ملی است و نقش مهمی در شکوفایی اقتصاد کشورها دارد.

بندپی اظهار داشت:‌ایمن سازی جاده‌ها در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد و امروز با تکمیل کمربند دوم تهران آزادراه تهران- شمال ادامه بزرگراه همت و تقاطع غیرهمسطح خود مشخص شد که در این دوره سرعت بالایی در پروژه‌های راهداری داریم.

وی تاکید کرد:‌استانداری آماده است مشکلات مالی را از محل منابع داخلی تا اندازه‌ای رفع کند و این منابع برای پروژه‌های زیرساختی استان تهران اختصاص یابد تا استان با جمعیتی بیش از 14 میلیون نفر در ایمن سازی محورهای مواصلاتی شرایط خوبی داشته باشد.

پایان خبر / رکن آنلاین


ممکن است شما دوست داشته باشید