افزایش توانمندی محور مقاومت و نیرو‌های مسلح/ پرچم شهید سلیمانی برافراشته خواهد ماند

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: برکت خون شهید سلیمانی باعث شده است که رشد قابل توجهی در توانمندی محور مقاومت و توانمندی نیرو‌های مسلح اتفاق بیفتد.

افزایش توانمندی محور مقاومت و نیرو‌های مسلح/ پرچم شهید سلیمانی برافراشته خواهد ماندبه گزارش «رکن آنلاین»، سر‌دار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح صبح امروز در گلزار شهدای کرمان و در جوار مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بر سر مزار شهید سلیمانی حضور یافتیم تا هم با این شهید بزرگوار تجدید عهد و تجدید پیمان کرده و هم بر ادامه راه و انتقام خون ایشان تأکید کنیم.

وی با بیان اینکه ما گوهر بزرگی را از دست دادیم، افزود: پرچمی که به دست سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود، همچنان برافراشته است و برافراشته خواهد ماند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح تصریح کرد: برکت خون شهید سلیمانی باعث می‌شود که پرشورتر و توفنده‌تر از گذشته مسیر آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی تعقیب و دنبال شود و محور مقاومت مسیر نابودی رژیم صهیونیستی را در پیش بگیرد.

سرلشکر باقری ادامه داد: مکتب شهید سلیمانی در واقع مکتب اسلام، مکتب انقلاب اسلامی، مکتب دفاع مقدس، مکتب مقاومت و مکتب نبرد با آمریکا و اسرائیل است؛ این مکتب ادامه دارد و پرشورتر از گذشته دنبال می‌شود.

وی گفت: طی یک سالی که سردار شهید سلیمانی در بین ما نیست، برکت خون ایشان باعث شده است که رشد قابل توجهی در توانمندی محور مقاومت و توانمندی نیرو‌های مسلح اتفاق بیفتد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح خاطرنشان کرد: وضعیت دشمنان نشان می‌دهد قاتلان او به زباله‌دان تاریخ رفته‌اند و تقاص کارشان را پس خواهند داد؛ رژیم صهیونیستی نیز در سردرگمی و مسیر نابودی قرار گرفته است.

انتهای پیام/ ۲۳۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.