اقتدار صنعت دفاعی، چتر امنی برای تداوم سایر فعالیت‌های مردم است

سردار «محمد عزیزی دلشاد» گفت: اقتدار صنعت دفاعی، چتر امنی برای تداوم سایر فعالیت‌های مردم ایجاد می‌کند؛ چراکه در سایه امنیت است که زمینه انجام سایر فعالیت‌ها همانند فعالیت اقتصادی فراهم می‌شود.

اقتدار صنعت دفاعی، چتر امنی برای تداوم سایر فعالیت‌های مردم استبه گزارش «رکن آنلاین»، سردار «محمد عزیزی دلشاد» رئیس اداره تحقیقات و امور صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح، در برنامه «طلوع فجر» که از رادیو «انقلاب» پخش می‌شود، اظهار داشت: مردم ایران ۴۲ بار با حضور با شکوه و پر صلابت خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشان داده‌اند که همیشه پشت انقلاب و نظام هستند و این امر ناشی از ارتباط عمیقی است که انقلاب با دل‌های مردم برقرار کرده است.

رئیس اداره تحقیقات و امور صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال علی‌رغم اینکه به‌دلیل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ سلامتی مردم، به شکل هرساله خود برگزار نشد؛ اما باز هم همانند سال‌های گذشته مردم با شور و شوق در آن حضور داشتند.

وی تصریح کرد: حضور متفاوت دیروز مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پیام اقتداری برای خائنان، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان و نیز تلنگری برای مسئولان بود تا تلاش بیش از پیش در خدمت‌گذاری بهتر برای مردم داشته باشند.

سردار دلشاد عنوان کرد: حضور پرشور و گسترده مردم در این ۴۲ سال، با افتخار نشان داده است که انقلاب اسلامی ایران متکی بر خواست‌ها و اراده‌هایی است که تا عمق دل‌های مردم ریشه دارد؛ چراکه با همه فشارها، تحریم‌ها، ناملایمات و بعضاً با اشتباهات مسئولان، این ارتباط عمیق و انقلاب اسلامی آسیب نمی‌بیند.

وی خاطرنشان کرد: مردم بارها و بارها به جهانیان نشان داده‌اند که اگر به فکر مقابله به انقلاب و نظام جمهوی اسلامی باشد، با تک‌تک مردم ایران روبه‌رو خواهد بود.

رئیس اداره تحقیقات و امور صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: وضعیت نیروهای مسلح پس از انقلاب شکوهمند ایران به‌هیچ عنوان قابل قیاس با شرایط پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیست و روحیه انقلابی و جهادی سبب شد تا این پیشرفت‌ها با سرعت بیشتری به دست آید.

وی گفت: اقتدار صنعت دفاعی، چتر امنی برای تداوم سایر فعالیت‌های مردم ایجاد می‌کند؛ چراکه در سایه امنیت است که زمینه انجام سایر فعالیت‌ها همانند فعالیت اقتصادی فراهم می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۱۳

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.