امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان صنایع هوایی و دانشگاه شهید بهشتی

از سراسر وب

امضاء تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و دانشگاه شهید بهشتیبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرتیپ دوم «افشین خواجه‌فرد» مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه شهید بهشتی، همکاری در امور علمی، پژوهشی، آموزشی و اجرایی در زمینه‌های گوناگون مورد نیازِ طرفین را از مهمترین موضوعات این تفاهم‌نامه عنوان کرد.

مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع هدف از امضای این تفاهم‌نامه را اجرای طرح‌های پژوهشی و آموزشی مشترک، برگزاری مسابقات علمی و فناوری، ایجاد زمینه همکاری در به‌کارگیری اساتید دانشگاه در قالب فرصت مطالعات دفاعی، اجرای پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی و پسادکتری در راستای رفع نیاز‌های گلوگا‌هی و مورد نیازسازمان برشمرد و افزود: پیوند صنعت و دانشگاه به معنای واقعی کلمه در لایه‌های وزارت دفاع همواره جاری و ساری بوده است.

«سعدالله نصیری» رئیس دانشگاه شهید بهشتی نیز در این مراسم، صنعت هوایی را صنعتی آینده‌دار، مهم، متنوع و بین رشته‌ای دانست که در پارک ها‌ی علم و فن‌آوری، مراکز رشد و نوآوری و ارتباط با صنعت دانشگاه شهید بهشتی توجه ویژه‌ای به آن شده است. وی ابراز امیدواری کرد امضای این تفاهم‌نامه، علاوه بر کمک به ارتقاء رشد علمی کشور، برکات متعددی را برای دانشگاه شهید بهشتی و سازمان صنایع هوایی به همراه داشته باشد.

انتهای پیام/ ۲۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید