انسداد محور هراز تا ساعت ۱۷ امروز/ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور کندوان

از سراسر وب

ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی «رکن آنلاین»، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها در تشریح آخرین وضعیت ترافیک محورهای شمالی بیان کرد: در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده هزارچم و تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

* بارش باران در جاده های برخی استان‌ها و جاده‌های شمال

وی با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش باران گزارش شده است، از بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل، البرز،گیلان، تهران و مازندران خبر داد.

* ترافیک سنگین در آزادراه ساوه – تهران

محرابی نیا با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه ساوه – تهران محدوده بهمن آباد، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار – تهران (رفت وبرگشت) در برخی از مقاطع خبر داد.

* ترافیک جاده ها نسبت به روز قبل ۳.۵ درصد کمتر شد

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد 2252 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 3.5 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

‌* کاهش تردد در ‌آزادراه کرج-تهران 

وی اضافه کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته کماکان در آزادراه‌ کرج-‌تهران با 135 هزار و 716 تردد، آزادراه تهران-کرج با 117 هزار و 643 تردد و آزادراه قزوین-کرج با 114 هزار و 167 تردد ثبت شد.

* ممنوعیت تردد در جاده هراز تا ساعت ۱۷ امروز

محرابی نیا بیان کرد: محور هراز حدفاصل کیلومتر ۲۸ تا ۹۵ امروز ۱۳ ۱۴ مهر ۹۹ از ساعت ۸ تا 17 به‌ دلیل اجرای عملیات ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه برداری در محدوده پیچ ابتهاج و در محدوده‌های تونل های سد، وانا، تکاور و زیارباغ به‌ دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل ها مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در حال حاضر کماکان 5 محور شامل جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده فرعی شمشک – دیزین، محور قزوین – همدان در کیلومتر 110، جاده شهداد – نهبندان و محور‌‌ خرم‌آباد – پلدختر، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

انتهای پیام/ب