انقلاب اسلامی ساختار نظام دو قطبی جهان را بر هم زد

امیر نصیرزاده گفت: انقلاب اسلامی یک نحله فکری و نگرش متعالی را در سطح دنیا مطرح کرد و ساختار نظام دوقطبی را تحت الشعاع قرار داد و ایران را به عنوان یک قدرت نوظهور در سطح دنیا مطرح کرد.

انقلاب اسلامی ساختار نظام دو قطبی جهان را بر هم زدبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‎پرس، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در نشست صمیمانه با پیشکسوتان انقلاب و دفاع مقدس نهاجا، اظهار داشت: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تمام معادلات و پارادایم های موجود در دنیا را دچار تغییر و تحول اساسی کرد.

وی افزود: انقلاب اسلامی یک نحله فکری و نگرش متعالی را در سطح دنیا مطرح کرد و ساختار نظام دوقطبی را تحت الشعاع قرار داد و ایران اسلامی را به عنوان یک قدرت نوظهور در سطح دنیا مطرح کرد .

فرمانده نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: امروز بسیاری از تحولات منطقه و خیزش ملت های مسلمان و آزاده در افغانستان، عراق، سوریه، بحرین و یمن متاثر از این نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی تاکید کرد: انقلاب اسلامی کار بسیار بزرگی بود که باید به تمامی ابعاد آن نگاه کرد و قطعا کاری در این سطح و به این عظمت از مردان بزرگ بر می آید که شما عزیزان پیشکسوت که پیش قراولان انقلاب اسلامی هستید، آن را انجام دادید.

امیر نصیرزاده با اشاره به نقش نیروی هوایی در پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: کارکنان نیروی هوایی پدیدآورندگان حماسه بسیار بزرگ بودند و سنگین ترین ضربه را به نظام شاهنشاهی وارد کردند که باعث تسریع در پیروزی انقلاب شد.

وی با بیان اینکه شما پیشکسوتان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس میراث داران شهدا هستید، گفت: فرزندان شما در نیروی هوایی امروز به شما عزیزان پیشکسوت افتخار می کنند و قدردان مجاهدتهای شما هستند.

فرمانده نهاجا گفت: پایه و بنای نیروی هوایی قدرتمند امروز به واسطه تلاش ها، جانبازی ها و مجاهدتهای شما عزیزان در پیش و پس از انقلاب اسلامی است. شما توطئه دشمنان را در اوائل انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس خنثی کردید و قدرت های مطرح دنیا را که از رژیم بعثی حمایت می کردند، شکست دادید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیروی هوایی با تاسی از پیشینه تاریخی قدرتمند که در طول ۴۲ سال گذشته از خود نشان داده امروز نیز هر زمانی که لازم باشد با قدرت وارد عرصه شده و ماموریت خود را با اقتدار انجام می دهد.

انتهای پیام/۲۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.