بنر خانگی

اپل iPad Pro 2021 قدرت پردازشی M1 های مک را خواهد داشت


«رکن آنلاین» – شرکت اپل قصد دارد تا امسال محصولات زیادی را به بازار عرضه کند. یکی از محبوب ترین این گجت ها، اپل iPad Pro 2021 است که گفته می‌شود قدرت M1 های مک را خواهد داشت.


طبق گزارشات منتشر شده، ماه جاری اپل iPad Pro 2021 معرفی خواهد شد و با توجه به شایعاتی که درباره قدرت پردازشی این گجت منتشر شده است.

گفته می‌شود که پردازنده A14 ای که قرار است در این محصول استفاده شود، قدرت پردازشی به اندازه سری M1 مک های معرفی شده داشته باشد.

پردازنده های A14 ابتدا در سری آیفون ۱۲ استفاده شدند که ساختار ۵ نانومتری داشته و نسبت به A12Z هایی که در آیپد پرو های حال حاضر بکار رفته است، بهبود های چشمگیری را به خود دیده است.

آیپدهای فراتر از انتظار

بر همین اساس مارک گورمن توسط وبسایت فون آرنا ادعا کرده است که آیپدهای امسال انتظارات را از نظر عملکرد با چیپست A14 فراتر خواهد برد.

این گزارش حاکی از آن است که آیپد های پیشرو به اندازه دستگاه های مک های مجهز به پردازنده M1 قدرتمند خواهد بود. از نظر طراحی، انتظار می رود که آیپد پرو آینده، شبیه مدل های فعلی باشد. اما اگر این شرکت تصمیم به ارائه یک صفحه نمایش Mini-LED با روشنایی بهتر و نسبت کنتراست بهتر داشته باشد، ممکن است دستگاه کمی ضخیم تر شود.

همچنین گفته شده است که تبلت آینده این شرکت امریکایی با پشتیبانی از اتصال ۵G همراه شبکه های Sub-6GHz و mmWave عرضه خواهد شد.

بعلاوه ما همچنین انتظار عملکرد بهتر سیستم دوربین محصولات مورد بحث را داریم. در این صورت کاربران استفاده کننده از این محصول می توانند به بهترین شکل به کارهای روزمره خود و طراحی بپردازند.

همانطور که در بالا ذکر کردیم هنوز زمان مشخصی برای رونمایی از این محصول وجود ندارد اما انتظار می‌رود در اواسط ماه جاری میلادی، شاهد رونمایی از این گجت پرطرفدار باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.