باتری سری S21 زودتر از حالت عادی خالی می‌شود


«رکن آنلاین» – سامسونگ به تازگی جدیدترین بروزرسانی خود را برای پرچمداران جدید خود منتشر کرده است. اما به نظر می‌رسد که باتری سری S21 در این بروزرسانی دچار اختلال شده است.


شرکت سامسونگ به تازگی یک بروزرسانی جدید را برای کاربران پرچمدار جدید خود منتشر کرده است. اما از آن زمان تا به حال، کاربران نسخه اگزینوس گزارش هایی را مبنی بر تجربه زود خالی شدن باتری سری S21 خود در فضای مجازی منتشر کرده اند.

حال غول فناوری کره ای نسخه جدید نرم افزاری این سری را همراه با پچ امنیتی ماه فوریه منتشر کرده است که شامل بهبود هایی در عملکرد کلی سیستم، افزایش امنیت و بهبود دوربین این گوشی میشود. البته که این سامسونگ بطور مستقیم اشاره ای به حل مشکل زود خالی شدن باتری این دستگاه ها نکرده است، اما به نظر میرسد که با این آپدیت مشکلات گزارش شده مبنی بر زود خالی شدن باتری، برطرف شده است. 

این بروزرسانی که با کد G99xBXXU1AUB6 درحال حاضر برای کاربران برخی کشور ها همچون انگلیس، سوئیس، بلژیک و آلمان منتشر شده است و بزودی برای سایر نقاط در دسترس خواهد بود. شما همچنین میتوانید برای بررسی دستی این موضوع، به قسمت بروزرسانی نرم افزاری تنظیمات دستگاه مراجعه کنید.

برای کسانی که مطلع نیستند باید بگوییم که کاربران زیادی در شبکه مجازی ردیت مشکل خالی شدن باتری زود هنگام اس ۲۱ خود را گزارش کرده بودند که به نظر میرسد سامسونگ به این گزارش ها توجه کرده و مشکل را در این آپدیت جدید برطرف کرده است.

البته که برخی کاربران نیز گزارش کرده اند که با قرار دادن تلفن در حالت هواپیما این مشکل را توانسته اند بدون انجام بروزرسانی حل کنند. بنابراین به نظر میرسد که مشکل در فناوری های ارتباطی این گوشی بوده که البته مشکل اعلام شده فقط بر روی نسخه اگزینوس بوده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.