باران در جاده‌های چندین استان/ کندوان از ۱۶ مهر یک‌طرفه می‌شود

از سراسر وب

ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی «رکن آنلاین»، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج و تردد روان در جاده‌های شمال

وی در تشریح آخرین وضعیت ترافیک محورهای شمالی تصریح کرد: در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس خبر داد.

* بارش باران در جاده های چندین استان

محرابی‌نیا اظهار کرد: در محورهای فیروزکوه، کندوان و آزادراه قزوین – رشت، بارش باران گزارش شده است و در محور هراز و آزادراه تهران – شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی همچنین از بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان خبر داد.

* انسداد شبانه جاده کندوان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت در کیلومتر 35 تا 55، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و هراز انجام می‌‌شود.

* محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا روز ‌شنبه 19 مهر

محرابی‌نیا اظهار کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 16 مهر تا ساعت 6 روز شنبه 19 مهر در ‌محورهای کندوان، هراز‌، فیروزکوه و جاده تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

* کندوان از فردا یک طرفه می‌شود

وی گفت: در محور کندوان تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پیشِ رو از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران – شمال ممنوع است؛ با ‌اعلام‌ پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ‌از کرج و ‌دوراهی شهرستانک‌ و همچنین آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای جمعه و شنبه هفته جاری تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد‌ وسایل نقلیه از ساعت 18 روزهای جمعه و شنبه هفته جاری تا ‌ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد‌راه تهران – شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

* محدودیت تردد در جاده هراز از ساعت ۱۶ روز جمعه

محرابی‌نیا اظهار داشت: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای جمعه و شنبه پیشِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع اž