با پروژه جلادستایی آشنا شوید/ تروریست‌ها چگونه قهرمان شدند؟

از سراسر وب

گروه سیاسی «رکن آنلاین»- انفجار، قتل، ترور و عملیات های خرابکارانه تنها گوشه ای از جنایاتی است که دشمنان خارجی و وابستگان داخلی آنان برای سلب آسایش عمومی مردم انجام میدهند. از طرفی تبرئه جنایتکاران و انکار واقعیات؛ شیوه هایی است که حامیان خارجی و رسانه های بیگانه برای فریب مردم درپیش گرفته اند. در این گزارش با برخی از این جنایتکاران و حامیان رسانه ای آنان بیشتر آشنا خواهیم شد.

پروژه ضدانقلاب در ماجرای قصاص نوید افکاری را باید در چاچوب این گزارش تحلیل کرد.

**دیاکو رسول زاده و صابر شیخ عبدالله؛ قاتلان مهاباد

این دو نفر، عضو گروهک تروریتسی کومله بوده و به دستور مهتدی، رئیس آن گروهک، مأموریت داشتند تا با اجرای چند عملیات تروریستی؛ نظم و امنیت در کشور را با اخلال رو به رو کنند و متاسفانه در رژه نیروهای مسلح در مهاباد بخشی از اهداف خود را محقق کردند.

جرائم:

انفجار یک بمب در رژه نیروهای مسلح در ۳۱ شهریور ماه ۱۳۸۹
قتل ۱۱ زن و ۱ کودک
مجروح کردن ۴۰ نفر از شهروندان

این دو قاتل، پس از بمب گذاری سال ۸۹، به کردستان عراق گریختند. در سال ۱۳۹۲ زمانی که این دو قصد ورود به کشور و انجام عملیات دیگری را داشتند؛ دستگیر شدند.

رسانه های بیگانه سعی داشته اند تا از این دونفر چهره هایی مظلوم بسازند و آن ها را بی گناه جلوه دهند. از حیله های رسانه های بیگانه این بوده است که بر کرد بودن متهمان تاکید می کنند و سعی دارند این گونه جلوه دهند که این متهمان به صرف کرد بودن و فعالیت سیاسی دستگیر شده اند. جالب آنکه به گفته غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه، این پرونده در دو مرحله به کمیسیون عفو و بخشودگی قوه قضاییه ارسال شد. در هر دو مرحله با حضور اعضای کمیسیون عفو، بررسی‌های جامع انجام شد و به جهت جنایت هولناک صورت گرفته؛ این افراد را مستحق عفو و تخفیف مجازات ندانستند. نهایتا این دو نفر در تیر ماه سال 1399پس از گذشت ۱۰ سال از حادثه، با حضور چندتن از خانواده های قربانیان حادثه مهاباد، به سزای اعمال خود رسیدند.

**مصطفی صالحی، جلاد دی ۹۶

 مصطفی صالحی معروف به مصطفی فتل از عوامل اصلی آشوب در دی ماه ۹۶ در اصفهان بود. او که به قتل نفس محکوم بود؛  بعد از ٣ سال بررسی و طی مراحل قضایی، در مرداد ماه سال ۹۹ به سزای اعمال خود رسید.

به شهادت رساندن نیروی مدافع امنیت، شهید سجاد شاهسنایی
مجروح نمودن ۶ نفر
انجام عملیات مسلحانه

از شگردهای رسانه‌های بیگانه، معرفی مصطفی صالحی به عنوان تنها یکی از معترضین در دی ماه ۹۶ است. این رسانه ها با سرپوش گذاشتن بر جنایات انجام شده توسط صالحی، به نحوی جلوه می‌دادند که گویی وی تنها برای اعتراض، دستگیر و محکوم شده است!

 

**سعید ملک پور؛ ‌طراح سایت های مستهجن

 

او در سال ۱۳۸۴ به کانادا عزیمت کرده و در آنجا با حمایت فنی و مالی یک شرکت آمریکایی اقدام به راه‌اندازی و مدیریت سایت‌های مستهجن و ضد دین با نام‌های آویزون، ایران سکس، ایکس پرشیا و… نمود. پس از بازگشت به ایران، در سال ۱۳۸7 دستگیر و از سوی دادگاه انقلاب محکوم به اعدام شد؛ اما در شهریور ۱۳۹۲ اعلام شد که حکم او با یک درجه تخفیف به حبس ابد تغییر یافته‌است. در نهایت او در تیر ماه سال ۱۳۹۸ در حالی که با وثیقه یک و نیم میلیارد تومانی به مرخصی آمده بو؛، به کانادا گریخت.

برخی از جرائم او عبارت اند از:

-انتشار تصاویر برهنه دختران و بانوان ایرانی از طریق دوربین مخفی و هک وب‌کم

-تولید و انتشار کلیپ‌های مستهجن ایرانی با مضامین دوربین مخفی، همجنس‌بازی، دوجنسه‌ها، رابطه جنسی کودکان و…

-توهین و فحاشی به معصومین ( علیهم السلام) و اعتقادات اسلامی

-تهیه و انتشار تصاویر تجاوز به عنف و زورگ&#