برندهای P و Mate از هواوی جدا نخواهند شد؛ تکذیب شایعات اخیر


«رکن آنلاین» – اخیرا شایعاتی مبنی بر فروش برندهای P و Mate توسط شرکت هواوی منتشر شده که ظاهرا هیچ کدام پایه و اساسی ندارند. جدایی برند آنر از هواوی در دامن زدن به این شایعات بی تاثیر نبوده است. 


هواوی، غول فناوری چینی با وجود محدودیت های بسیار همچنان در حال رشد و توسعه است. اما اینطور که پیداست شایعات و اخبار کذب درباره این شرکت تمامی ندارند و با سرعت زیاد انتشار پیدا می‌ کنند. همانطور که می دانید شرکت هواوی اخیرا به دلیل برخی مسائل پیش آمده اقدام به فروش امتیاز برند Honor کرد. این موضوع باعث شد تا اکنون شایعات دیگری درباره فروش خط تولید گوشی‌ های پرچمدار برند های P و Mate به گوش برسد. این اولین بار نیست که شرکت های بزرگ با شایعات بی اساس مورد هدف رقیبان قرار می گیرند. اما درباره هواوی باید بگوییم که اختلافات به وجود آمده با آمریکا، این امکان را برای سودجویان فراهم کرده تا از این طریق به شرکت ضربه بزنند.

برندهای P و Mate ، به عنوان پرچمداران هواوی شناخته می‌ شوند. هواوی از نیمه دوم ۲۰۱۹ تا نیمه دوم سال ۲۰۲۰  موفق شد تا با فروش محصولات این دو سری، به درآمد ۳۹.۷ میلیارد دلاری برسد. این آمار از محصولات سری P و Mate به خوبی نشان می‌دهد که این دو خانواده تا چه اندازه می‌توانند برای این شرکت مهم و ارزشمند باشند. به همین خاطر است که مدیران ارشد هواوی در کمترین زمان ممکن این شایعه را تکذیب کرده اند.

بیانیه رسمی هواوی به شرح ذیل است:

هواوی می داند شایعات بی‌ اساس بسیار زیادی پیرامون فروش احتمالی برند های پرچمداری که تولید می‌کند، وجود دارد؛ این شایعات بی‌ اساس بوده و شرکت هواوی چنین برنامه‌ ای نداشته و نخواهد داشت. ما کاملا به تجارت گوشی‌ های هوشمند خود پایبند هستیم و قصد داریم مسیر تولید و ارائه محصولات با کیفیت را با قدرت و با کمک تجربه‌هایی که تاکنون آموخته‌ ایم، ادامه دهیم

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.