بهداری جنگ در دوران دفاع مقدس برای ارتش‌های جهان الگویی بی نظیر است

از سراسر وب

بهداری جنگ در دوران دفاع مقدس برای ارتش‌های جهان الگویی بی نظیر است«سردار حسن عراقی‌زاده» رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیرو‌های مسلح در گفت‌وگو با «رکن آنلاین» «رکن آنلاین»، درباره کیفیت خدمات ارائه شده در بیمارستان‌های صحرایی در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: ما طی هشت سال دفاع مقدس در این زمینه تکامل پیدا کردیم؛ بیمارستان‌های صحرایی در ابتدای جنگ، فقط مراکز درمانی کوچک بودند، اما از نیمه جنگ، مجهزترین بیمارستان‌ها را در فاصله چند کیلومتری خط مقدم داشتیم که شاید مشابه آن را در شهر‌ها نداشتیم.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس بیمارستان‌هایی با ۱۲ اتاق عمل و آی سی یو داشتیم و رزمندگان در کوتاه‌ترین فاصله تا خط مقدم مورد عمل جراحی قرار می‌گرفتند.

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیرو‌های مسلح تأکید کرد: بهداری جنگ در دوران دفاع مقدس برای ارتش‌های جهان الگویی بی نظیر است.

وی افزود: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، در دوران دفاع مقدس در اوج قرار داشتیم و نکته مهم این است که تمام نسل‌های کشور، در اوج بودن دوران دفاع مقدس را حس کنند.

سردار عراقی‌زاده با تاکید بر اینکه هیچ کشوری نباید افتخارات و در اوج بودن خودش را فراموش کند، خاطرنشان کرد: هر کشوری نیاز دارد تا دوران طلایی خودش را برای آیندگان زنده نگه دارد.

انتهای پیام/ ۴۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید