تحرکات خصمانه عواقب دردناکی برای دشمن خواهد داشت

سردار شریف گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به خوبی می‌دانند اگر حرکتی از آنان سر بزند چه عواقب دردناکی در انتظارشان خواهد بود و در صورت هرگونه حرکتی از سوی دشمنان قطعا جواب سختی از ملت ایران خواهند گرفت.

حرکتی از دشمنان سر بزند، عواقب دردناکی در انتظارشان خواهد بودبه گزارش «رکن آنلاین»، همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر ویژه‌برنامه‌ای به همین مناسبت با حضور سردار سرتیپ دوم «رمضان شریف» سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در بوکان برگزار شد.

شریف در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: شاهد هستیم که دشمنان انقلاب اسلامی با بسیج تمام امکانات خود از جمله رسانه‌های پر تعداد سعی دارند انقلاب و پیشرفت‌های چشمگیر آن را ناکارآمد جلوه دهند.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی سعی دارند به مخاطبان جوان خود در داخل کشور که دوران پیش از انقلاب را ندیده اند و درک نکرده اند، چنین القا کنند که دوران رژیم شاهنشاهی دوران شکوفایی ایران بوده است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: دشمنان سعی دارند در برنامه‌های خود پیشرفت‌های کشور بعد از انقلاب را نادیده بگیرند و چنین القا کنند که ایرانیان قبل از انقلاب مردمانی مرفه بوده اند.

شریف تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی طی ۴۲ سال گذشته با هزاران ترفند سعی بر این دارند که این ملت بزرگ را به زانو درآورند، اما آمار‌های خیره‌کننده از پیشرفت‌های انقلاب در حوزه‌های مختلف گواه کاملی بر شکست تمام نقشه‌های شوم استکبار علیه انقلاب است.

سخنگوی سپاه ادامه داد: امروز کشور در حوزه‌های مختلف فناوری‌های جدید و پزشکی به دستاورد‌های بزرگی دست یافته که شگفتی تمام جهانیان را در پی داشته است.

وی عنوان کرد: کرونا و شیوع این ویروس در جهان مدیریت بحران کشور‌های غربی را کاملاً به چالش کشید؛ این در حالی است که همگان دیدند در ایران چگونه این بحران کنترل شد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه ادامه داد: آمار‌های بسیار امیدوارکننده‌ای وجود دارد که نشان از تلاش مدیران برای ارتقای شاخص‌ها در حوزه‌های مختلف است.

شریف در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: دشمنان ملت ایران باید از سرگذشت هم‌پیمانان خود همچون صدام و داعش درس بگیرند و قطعا سرنوشت آل سعود همان سرنوشت صدام خواهد بود.

وی عنوان کرد: دشمنان انقلاب به خوبی می‌دانند اگر حرکتی از آنان سر بزند، چه عواقب دردناکی در انتظارشان خواهد بود و در صورت هر گونه حرکتی از سوی دشمنان قطعاً جواب سختی از ملت ایران خواهند گرفت.

سخنگوی سپاه تصریح کرد: کشاندن اسرائیل غاصب به منطقه قطعاً خطایی نابخشودنی است و ملت‌های بیدار اسلامی این خیانت را برنخواهند تابید و در آینده نزدیک ریشه دشمنان منطقه را از جهان اسلام کوتاه می‌کنند.

سخنگوی سپاه در سفر به بوکان با اقشار مختلف مردم و مسؤولین در مسجد جامع امیر‌آباد این شهرستان دیدار کرد؛ وی همچنین در منزل شهید اهل سنت مدافع حرم حاضر شد و از خانواده این شهید تجلیل کرد.

انتهای پیام/ ۲۴۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.