تلاش رئیس جمهور جدید آمریکا برای محدودسازی توان موشکی و اقتدار منطقه‌ای ایران

امیر سرتیپ «محمد اکرمی‌نیا» گفت: هدف رئیس جمهور جدید آمریکا محدودسازی توان موشکی و اقتدار منطقه‌ای ایران از طریق بازگشت به برجام است؛ اما این هدف دست نیافتنی است و «بایدن» هم مانند اسلاف خود شکست خواهد خورد

تلاش رئیس جمهور جدید آمریکا برای محدودسازی توان موشکی و اقتدار منطقه‌ای ایرانبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرتیپ «محمد اکرمی‌نیا» معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، در همایش سیاسی ویژه فرماندهان نیروی پدافند هوایی که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سالن همایش شهید مطهری ستاد این نیرو برگزار شد، ضمن تبریک ایام‌الله مبارک دهه فجر، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران تنها پدیده اجتماعی در قرن بیستم است که بدون خواست و اجازه دو ابر قدرت غرب و شرق به‌وقوع پیوست.

وی با بیان اینکه نظام فکری جهانی متشکل از دو اندیشه «کمونیسم» و «لیبرالیسم» در 40 سال پیش، اکنون به یک نظام دوقطبی استکبار و اسلام تبدیل شده است، افزود: امروز در حوزه اندیشه و تفکر سیاسی با دو قطبی اسلام و استکبار مواجه هستیم. کمونیسم بعد از 13 سال از پیروزی انقلاب از بین رفت و طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، لیبرالیسم هم در حال احتضار است.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خاطرنشان کرد: در طول چهار دهه گذشته، دشمن از هر وسیله‌ای برای ساقط کردن و ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده کرده است و اکنون جمهوری اسلامی ایران در آستانه ورود به چهل و سومین سال پیروزی، شاهد شکوفایی و حرکت پرشتاب در مسیر تمدن نوین اسلامی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه همه روسای جمهور آمریکا از گذشته تاکنون یک هدف واحد در خصوص انقلاب اسلامی را دنبال کرده‌اند، تصریح کرد: «ترامپ» با راهبرد فشار حداکثری سعی در تسلیم و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشت که با مقاومت و پایداری مردم ایران ناکام ماند.

امیر سرتیپ اکرمی‌نیا با تاکید بر یکی از فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار کرد: آمریکا و اروپا عهدشکنی کردند و اکنون هم در جایگاهی نیستند که برای ایران شرط بگذارند؛ بلکه این ایران است که حق دارد شرط تعیین کند.

وی بیان کرد: هدف رئیس جمهور جدید آمریکا محدودسازی توان موشکی و اقتدار منطقه‌ای ایران از طریق بازگشت به برجام است؛ اما این هدف دست نیافتنی است و «بایدن» هم مانند اسلاف خود شکست خواهد خورد.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده‌اند، بجای رفع تحریم‌ها باید آن‌ها را بی‌اثر کنیم تا دشمن نتواند هرزمان که خواست تحریم‌های جدیدی علیه کشور وضع کند.

امیر سرتیپ اکرمی‌نیا راهکارهای رفع مشکلات را قوی شدن در همه ابعاد قدرت ملی، تقویت نقش منطقه‌ای و رفع سوءمدیریت‌های داخلی دانست و تصریح کرد: در مرحله دولت‌سازی اسلامی قرار داریم و می‌بایست برای حرکت در جهت ساخت تمدن نوین اسلامی، گام‌های پرشتاب‌تر و بلندتری برداریم.

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی امروز به مرحله اقتدار و بالندگی در حوزه‌های مختلف هوافضا، موشکی، نانو، هسته‌ای و سایر توانمندی ها رسیده است.

انتهای پیام/ ۱۱۳

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.