«تولید» خط مقدم ما در جنگ اقتصادی است

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در زمان کنونی صحنه تولید خط مقدم کشور ما در مقابل تحمیل جنگ اقتصادی دشمن است.

صحنه تولید خط مقدم ما در جنگ اقتصادی استبه گزارش «رکن آنلاین»، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز سه شنبه در مراسم افتتاح خط تولید تراکتور‌های مدل ۴۱۲۰ و ۴۵۵ در شرکت تراکتورسازی ایران با بیان اینکه این شرکت در این صحنه به ملت و صنایع روحیه داد، اظهار داشت: اگر صنایع دیگر خط مشی و راهبرد این کارخانه را دنبال کنند دیگر نیازی نیست دست خودمان را به سوی بیگانگان دراز کنیم.

وی افزود: با پیروی صنایع از راهبرد‌های این شرکت و فرهنگی که در این مجموعه با همت و عزم استوار برای بومی سازی در این مجموعه ایجاد شده است پیروزی‌های بسیار درخشان‌تری برای ملت حاصل می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در طول ۴۲ سال ملت ایران در برابر توطئه‌های رنگارنگ دشمنان که حتی قابل شمارش نیست توانستند شعار «مرگ بر آمریکا» را در عمل نشان دهند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه این مجموعه یکی از صحنه‌های عمل به شعارهاست، ادامه داد: تمام این پیچ و مهره ها، صفحات ریخته‌گری و صفحه‌های تراشکاری همه فریاد می‌زنند مرگ بر آمریکا و شعار ملت ایران در خیابان‌ها را در عرصه عمل نشان دادند.

وی یادآوری کرد: با انتخاب راهبرد درست باید نشان دهیم که ما می‌توانیم و باید بتوانیم هیچ چیز نمی‌تواند مانعی در برابر ملتی که می‌خواهد مستقل و آزاد باشد، مقاومت کند.

سردار نقدی افزود: ملت ایران نشان داد آسانی ذلت در مقابل دشمن و دست دراز کردن به سوی آن را بر سختی کار و تلاش و زحمت کشیدن برای تولید بومی، ترجیح نداد.

در این مراسم خط تولید تراکتور‌های مدل ۴۱۲۰ و ۴۵۵ در این کارخانه رونمایی و سردار نقدی به همراه جمعی از مدیران استانی از تولیدات این مجموعه و بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

انتهای پیام/ ۲۳۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.