جف بیزوس از مدیریت آمازون کنار می‌کشد


«رکن آنلاین» – طبق گزارشات منتشر شده، تابستان امسال آقای جف بیزوس مدیریت آمازون را ترک کرده و آن را به شخص دیگری منتقل خواهد کرد.


با توجه به گزارشی که شرکت آمازون منتشر کرده است، جف بیزوس به سمت رئیس هیئت مدیره اجرایی منتقل خواهد شد و آقای اندی جسی از جایگاه خدمات اینترنتی به مدیریت شرکت منتقل خواهد شد.

در ایمیلی که در وبسایت آمازون منتشر شده است، آقای بیزوس به کارمندان شرکت گفت که او از فعالیت های روزانه مدیریتی خود کنار کشیده و قصد دارد تا تمرکز خود را بر روی محصولات جدید و راهکار های نوین برای پیشرفت شرکت باشد. به گفته او این تصمیم فقط به قصد پیشرفت آمازون گرفته شده و جنبه شخصی ندارد.

آقای بیزوس در سال ۱۹۹۴ وبسایت آمازون را به عنوان یک فروشگاه آنلاین کتاب، ساخت و در سال ۱۹۹۷ این سایت بصورت عمومی مورد استفاده قرار گرفت. او زحمت بسیاری برای گسترش آمازون انجام داد و سعی کرد تا انواع محصولات مختلف را در خود جای دهد. او ابتدا گستره محتوای سایت را در زمینه محصولات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفت داد. البته بیشترین زحمت را در این زمینه آقای جسی متحمل شد.

اندی جسی کسی بود که در اوایل شروع کار آمازون به عنوان دست راست جف شناخته شد. او همچنین در سال ۲۰۰۶ شرکت را به سمت گسترش فضای ابری راهنمایی کرد.

این حرکت به علت تازگی و جدید بودن فضایی برای خرید آنلاین، باعث شد تا خیلی زود این شرکت پیشرفت های چشمگیری را به خود ببیند.

درباره اطلاعاتی که در ماه سپتامبر بر روی سایت آمازون مبنی بر خروج آقای بیزوس منتشر شد، آقای جسی بهترین گزینه موجود نسبت به دیگر کاندید ها برای انتخاب به عنوان ریاست کمپانی آمازون است.

حال باید دید که انتقال قدرت چه زمانی در این شرکت رخ خواهد داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.