دشمن در صورت خطا پشیمان می‌شود

فرمانده کل ارتش گفت: رزمایش‌های اخیر نیرو‌های مسلح کشور هشداری برای دشمنان ملت و بدخواهان نظام است که در صورت بروز هرگونه حرکتی که بر پایه محاسبات غلط انجام گرفته باشد، پشیمان خواهند شد.

نیروی زمینی آمادگی اجرای عملیات‌های ویژه و ترکیبی را دارد/ دشمن در صورت خطا پشیمان می‌شودبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش در جریان رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این رزمایش بخشی از توان نیروی زمینی ارتش را که با پشتیبانی نیروی هوایی و حضور مؤثر هوانیروز و تیپ‌های نیروی زمینی در منطقه حساسی از کشور برگزار شد به منصه ظهور رساند.

وی با اشاره به توان رزمی و برد عملیاتی تیپ‌های حرفه‌ای نیروی زمینی ارتش و بیان اینکه طی این دو روز چندین نوع عملیات ترکیبی در جریان رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا انجام شد، افزود: در این رزمایش تلفیقی از جنگ‌افزار و تجهیزات را از نیرو‌های چندمهارته و یگان‌های چندمنظوره ارتش مشاهده کردیم.

فرمانده کل ارتش در تبیین عملیات ترکیبی و چند وجهی گفت: عملیات ترکیبی از پیچیده‌ترین نوع عملیات‌هاست که معمولاً توسط نیرو‌های واکنش سریع و تیپ‌های حرفه‌ای انجام می‌شود و نیروی زمینی در این رزمایش نشان داد که در بالاترین سطح آمادگی جهت اجرای عملیات‌های ویژه و ترکیبی قرار دارد.

سرلشکر موسوی عنوان کرد: سلسله رزمایش‌هایی که در طول یک ماه گذشته در سطح نیرو‌های مسلح کشور برگزار شد که شما گوشه‌ای از آن را مشاهده کردید در واقع هشداری برای دشمنان ملت و بدخواهان نظام بزرگ ایران اسلامی است که در صورت بروز هرگونه حرکتی که بر پایه محاسبات غلط انجام گرفته باشد، پشیمان خواهند شد.

فرمانده کل ارتش در پایان یادآور شد: به ملت بزرگ ایران عرض می‌کنم که فرزندان شما در ارتش و نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده هستند تا آخرین قطره خون از شما ملت بزرگ دفاع کنند و مسیر نورانی شهدا را تا اخرین نفس ادامه دهند.

انتهای پیام/ ۲۰۰

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.