دیدارم با کارگران هفت تپه متفاوت بود/ دولتی‌ها با مردم صادق باشند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مسئولان باید با مردم صادقانه رفتار کنند، گفت: اینکه کسی شب بخوابد و صبح یک تصمیمی بگیرد مردم را نگران می‌کند و اعتماد را کاهش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری رکن آنلاین ، سیدابراهیم‌رئیسی در گفتگوی زنده که در حساب کاربری او در اینستاگرام پخش شد با اشاره به سفر شب گذشته او به اهواز، گفت: مردم خوزستان شب گذشته لطف زیادی به من داشتند. البته مطالباتی هم داشتند که خواسته‌های به حقی بود که انسان از شنیدن برخی از آن‌ها متاثر می‌شد.

وی با بیان اینکه من در ماجرای هفت تپه به وظیفه خود عمل کردم، افزود: سعی کردم کاری کنم که آرامش به دل‌ها و خانواده‌های آن‌ها برگردد. دیدار دیشب ما با کارگران هفت تپه فضای متفاوتی داشت، قبلا که دیدار می‌کردیم دل پری داشتند و برافروخته بودند اما این بار خوشحال بودند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری همچنین درباره نگاه او به فضای مجازی، اظهار داشت: فضای مجازی امروز لایه‌های مختلف زندگی همه مردم را درگیر کرده است. از این فضا باید به نفع مردم و ارتباطات استفاده کرد.

رئیسی گفت: من خودم علاوه بر فضای اداری از این مسیر هم دیدگاه‌ها و درخواست‌های مردم را دریافت می‌کنم.

وی با بیان اینکه مردم حتی اگر پول ندارند، باید بتوانند حداقل نیاز خود از این فضا را تامین کنند، گفت: من پیشنهاد کردم که یک کف رایگان حجم اینترنت برای افراد تامین شود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: ما دچار بحران بی اعتمادی به مسئولان هستیم. مسئولان باید با مردم صادقانه رفتار کنند. اینکه کسی شب بخوابد و صبح یک تصمیمی بگیرد مردم را نگران می‌کند و اعتماد را کاهش می‌دهد.

رئیسی با اشاره به اینکه با شفافیت می‌توان امید ایجاد کرد، اظهار داشت: دولت باید پشت ویترین باشد. ما در قوه قضائیه طی چند روز وضعیت حساب‌های قوه قضائیه را برای مردم گزارش و شفاف کردیم.

وی با بیان اینکه اگر با تهمت و متلک گفتن معیشت مردم حل می‌شود بگذارید بگویند، گفت: در سال ۹۶ انواع ناسزاها را گفتند، خُب مشکلات کشور حل شد؟ بنده با این کارها از میدان به در نمی‌روم. نصیحت می‌کنم که بنای‌شان را بر حل مشکلات مردم بگذارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.