رسول پناه: آل‌کثیف ول کن پرسپولیس نیست/ با این وضع تحریم‌ها به دریافت پاداش خوشبین نیستم

از سراسر وب

به گزارش خبرنگار ورزشی «رکن آنلاین»، مهدی رسول‌پناه در خصوص بازگشت پرسپولیس به ایران و استقبالی که از این تیم انجام خواهد شد، اظهار داشت: در ابتدا لازم است این برد شیرین و مقتدرانه را به همه مردم کشور تبریک بگویم. بازیکنان سرسخت ما جانانه جانفشانی کردند. یحیی گل‌محمدی و همکارانش در کادرفنی این حماسه را آفریدند که باعث شادی در ایران شد و پرچم سه‌رنگمان به اهتزاز درآمد. 

رسول‌پناه تصریح کرد: قرار است اعضای تیم امروز ساعت 2 از قطر بیایند. برای فرودگاه باید ببینیم کجا به ما جا می‌دهند. چون پرواز خارجی است، احتمالا به فرودگاه امام خمینی (ره) بیایند. از مسئولین هم می‌آیند. حق عزیزان است که از آنها قدردانی شود. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت باشگاه النصر عنوان کرد: اینها قانونی نیست. شیطنت‌هایی است که ما آنها را رصد می‌کنیم. هم از داخل انجام می‌شود و هم از آنطرف، این آل‌کثیف ول‌کن نیست و می‌خواهد زهرش را به پرسپولیس بریزد. هجمه‌ای علیه پرسپولیس راه انداختند، اما خدای جای حق نشسته و پرسپولیس هم جواب محکمی به آنها داد. خدا با پرسپولیس بود و این تیم هم موفق شد. عده‌ای از داخل شانتاژ می‌کنند اما نباید این جشن و خوشحالی را از بین ببریم. 

رسول پناه در مورد دریافت پاداش ۲ میلیون دلاری برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: یک شادی به وجود آمده که فکر می‌کنند همین امروز صبح پول در حساب باشگاه است اما مگر فدراسیون فوتبال نزد فیفا پول ندارد؟ آیا می‌تواند آن را بگیرد؟ این پول حبس شده است. AFC اعلام کرده پاداش باید به حساب باشگاه بیاید. ما باید تا فینال صبر کنیم بعد از فینال پول واریز می‌شود. البته روند قانونی و اداری خودش را دارد. انتقال پول از AFC به باشگاه پرسپولیس خودش یک مساله است. من زیاد خوشبین نیستم. با این وضع تحریم‌ها امکانش صفر است. اما هر کاری از دستمان بربیاد انجام می‌دهیم تا بدهی‌ها و پول بازیکنان را پرداخت کنیم. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ‘گفت و گو با تهران ورزشی، در خصوص درخشش حامد لک که باعث شده کسی دیگر به بیرانوند فکر نکند اظهار داشت: ‌اولا برای بیرانوند، ترابی و علیپور که واقعا برای پرسپولیس زحمت کشیدند آرزوی موفقیت می‌کنم. آنها به عنوان لژیونر نماینده پرسپولیس هستند.

وی ادامه داد: وقتی حامد لک و عیسی آل کثیر را گرفتیم، چقدر مورد اتنقاد قرار گرفتم که چرا این بازیکنان را جذب کردید اما وقتی او را برای عقد قرارداد آوردم گفت من عاشق پرسپولیس هستم و پرسپولیس را دوست دارم. بحث پول نیست. همه آنها عاشق پرسپولیس هستند. اصلا هم قراردادهایشان بالا نیست. پیشنهادات زیادی داشتند اما گفتند ما به پول فکر نمی‌کنیم به عشق این لباس و پرسپولیس می‌آییم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ظرفیت پرسپولیس بالا است هر کس به این تیم بیاید انگیزه‌اش دو برابر می‌شود و الان می‌بینید که حامد لک یکی از بهترین دروازه‌بان‌های ایران و حتی دنیا شده است.

رسول پناه اضافه کرد: واقعا خوشحالم که مردم خوشحال هستند. در این اوضاع اقتصادی و کرونا باعث افتخار است که باعث شادی آنها شدیم. این نوع خدمت خودش یک عبادت است. خوشحالیم که شرمنده مردم نشدیم.

پایان خبر / رکن آنلاین


<