رویداد باشکوه ۱۹ بهمن حماسه‌ای جاویدان و نشان سرافرازی ارتش است

حجت‌الاسلام محمدحسنی در پیامی با تبریک روز نیروی هوایی تأکید کرد: عظمت رویداد باشکوه ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ در اذهان نسل‌های آتی این کشور همیشه به‌عنوان یک حماسه جاویدان، متجلی و منور خواهد ماند و نشان سرافرازی همه ارتشیان است.

حجت‌الاسلام محمدحسنی سالروز نیروی هوایی ارتش را تبریک گفتبه گزارش «رکن آنلاین»، حجت‌الاسلام «عباس محمدحسنی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی نوزدهم بهمن، روز نیروی هوایی ارتش را به امیر سرتیپ خلبان «نصیرزاده» فرمانده نهاجا و کارکنان نیروی هوایی ارتش تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده
فرمانده محترم نیروی هوایی الهی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

عظمت رویداد باشکوه ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ در اذهان نسل‌های آتی این کشور همیشه به‌عنوان یک حماسه جاویدان، متجلی و منور خواهد ماند و نشان سرافرازی همه ارتشیان است و بنا به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا «این اقدام اثر خودش را بخشید. یک اقدام بجا و به‌هنگام کاری کرد که احساسات خفته و بدون تظاهر، آن‌کار را نمی‌توانست انجام بدهد.»

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در جریان جنگ تحمیلی، رشادت‌های بی‌نظیری از خود نشان داد که به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا برای جهانیان بهت‌آور بود.

دهه فرخنده فجر و سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بار دیگر مجالی است که یاد همه رزمندگان و رزم شجاعانه تیزپروازان و قهرمانان نیروی هوایی را گرامی بداریم.

اینجانب نوزدهم بهمن، سالروز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به جنابعالی، خلبانان شجاع، افسران متخصص، درجه‌داران غیور و سربازان جان‌برکف آن نیروی الهی تبریک گفته و از خداوند سبحان توفیق روزافزون جنابعالی و همرزمانتان را در اجرای مأموریت‌های محوله خطیر، تحت زعامت مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) خواستارم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران
عباس محمدحسنی

انتهای پیام/ ۲۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.