ستاری به استان سمنان سفر می‌کند/ افتتاح چند طرح علمی

شاهرود- رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان از سفر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان سمنان و افتتاح چند طرح فناوری و علمی در سطح این استان خبر داد.

محسن نظری در گفتگو با رکن آنلاین ، با بیان اینکه سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان سمنان پس فردا، سه شنبه صورت خواهد گرفت، ابراز داشت: فاز اول ساختمان کارگاهی رویش فناوری مرکز رشد شماره ۲ و مرکز نوآوری آب، انرژی و کشاورزی در پارک علم و فناوری استان سمنان با حضور ستاری افتتاح می‌شود.

وی از بازدید شرکت‌های حوزه ICT و ماشین آلات فناوری توسط معاون رئیس جمهور خبر داد و بیان کرد: بازدید از محل پیشنهادی پردیس فناوری و نوآوری موسوم به کارخانه نوآوری از دیگر برنامه‌های ستاری است. معاون رئیس جمهور در این سفر یک روزه همچنین مرکز نوآوری‌ها و فناوری‌های زمین‌شناسی، معدن و صنایع معدنی را افتتاح خواهد کرد.

رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان با بیان اینکه ستاری از چند واحد صنعتی فناوری در شهرک صنعتی شاهرود نیز بازدید خواهد کرد، تاکید داشت: دانشگاه دامغان دیگر مقصد ستاری است تا در رأس هیئتی نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و آزمایشگاه مرکزی دانشگاه دامغان و آزمایشگاه میکروسکوپ الکترونی FE-SEM را افتتاح کند.

نظری بیان کرد: افتتاح مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و مرکز رشد پارک علم و فناوری استان سمنان در شهرستان سمنان نیز از دیگر برنامه‌های سفر ستاری است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.