سرلشکر سلامی ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفت

فرمانده کل سپاه در پیامی ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) را به خواهران سپاهی و همسران پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

سرلشکر سلامی ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفتبه گزارش «رکن آنلاین»، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه همزمان با خجسته زاد روز حضرت فاطمه زهرا (س) در پیامی این میلاد خجسته را به خواهران شاغل در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین همسران پاسداران انقلاب تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خجسته میلاد دوردانه آفرینش، بهانه خلقت، دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و روز زن را به آحاد خواهران گرانقدر همکار سپاهی و خیل عظیم همسران ارجمند پاسدار تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

بی شک همت و مجاهدت‌های سترگ و عالمانه بانوان مکرمه در منظومه سازمانی و مأموریتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیز نقش آفرینی آنان در قامت یک همسر مؤمن، فهیم و مقتدر در استحکام خانواده و تربیت فرزندان آینده ساز این سرزمین و حمایت و همراهی وفادارانه و فداکارانه با همسران پاسدار عظیم الشأن خود برای ایفای مسئولیت‌های خطیر در سنگرهای متعدد پاسداری از دستاوردها و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و شهیدان والا مقام که با تاسی به بانوی دو عالم و سیده زنان همه تاریخ حضرت صدیقه کبری (ع) رقم خورده است، الهام بخش و الگوی شکوهمندی از کمال و جامعیت را برابر زنان جامعه اسلامی و بلکه جوامع و ملل دیگر قرار داده است.

دوام توفیق و سربلندی قشر شریف مادران و زنان سرافراز ایران اسلامی به ویژه خانواده بزرگ سپاه و بسیج را تحت تعالیم نورانی و درخشان فاطمی و پیروی از رهنمودهای حکیمانه مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند کریم و نعیم مسئلت می جویم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام/۳۴۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.