سرلک: عشق سبب شد یک و نیم میلیارد از جیبم به شهر خودرو بدهم/ نبود آل‌کثیر انگیزه مان را بیشتر کرد

از سراسر وب

میلاد سرلک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی «رکن آنلاین»، در باره صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا و حضورش در این تیم مباحثی ارائه کرد که شرح این گفتگو را در زیر می‌خوانید:

فارس: استارت خوبی در تیم پرسپولیس داشتی و موفق شدی با این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسی.

خدا را شکر می‌کنم شروع خوبی در پرسپولیس داشتم. اولین بازی‌هایم را در لیگ قهرمانان آسیا برای این تیم انجام دادم و خوشبختانه توانستیم نتایج خیلی خوبی کسب کنیم. هواداران در این مدت خیلی به من لطف داشته و انرژی مثبت دادند. از آنها ممنون هستم و صعود به فینال و این موفقیت‌ها را به آنها تبریک می‌گویم.

فارس: درباره عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کن.

تمام تیم‌های این رقابت‌ها قدرتمند بودند و بازی‌های خیلی سختی انجام دادیم. پرسپولیس مقابل الدحیل شکست خورد اما التعاون عربستان که دو بار مغلوب تیم ما شده بود توانست مقابل الدحیل به برتری برسد و از مرحله گروهی بالا بیاید. این موضوع نشان می‌دهد تمام تیم‌ها قوی بودند. خدا را شکر می‌کنم در این شرایط سخت توانستیم به فینال صعود کرده و دل هواداران را شاد کنیم.

فارس: برای حضور در پرسپولیس سختی زیادی کشیدی. درباره روزهای دشواری که در مسیر انتقال به این تیم پشت سر گذاشتی صحبتی داری؟

روزهای خیلی سخت اما خوبی را پشت سر گذاشتم. در نیم فصل اول لیگ قبلی بازیکن نساجی بودم و در نیم فصل دوم هم با نظر خود یحیی گل محمدی که در ادامه از شهر خودرو جدا شد به این تیم آمدم. هر چند آقا یحیی از پرسپولیس جدا شد اما در شهرخودرو ماندم و برای این تیم بازی کردم. شروع خوبی هم در شهر خودرو داشتم. در ادامه مشکلی برای من پیش آمد و به دلیل ماجرای فسخ قراردادم با نساجی محروم شدم. با این وجود وقفه‌ای که در لیگ به دلیل شرایط کرونایی به وجود آمد سبب شد محرومیت من به اتمام برسد. با شروع لیگ دوباره برای شهر خودرو بازی کرده و خدا را شکر عملکرد خوبی هم داشتم. پس از این که مهدی رحمتی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد، با جدایی ام مخالفت کرد و می‌گفت به تو نیاز دارم و باید در شهر خودرو بمانی. البته پیشنهاد پرسپولیس هم خیلی خوب بود و خود آقای گل محمدی از من درخواست کرد به این تیم بیایم. در نهایت با مذاکراتی که انجام دادم موفق شدم رضایتنامه‌ام را از شهر خودرو بگیرم و اکنون هم خیلی خوشحالم پس از یک فصل سخت توانستم به پرسپولیس بیایم. امیدوارم سال خوبی کنار هواداران داشته باشیم و بتوانیم پنجمین قهرمانی را هم به دست بیاوریم.

فارس: سابقه قهرمانی با سپاهان را در لیگ برتر داری اما به نظر می‌رسد صعود با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا برایت شیرین‌تر است.

با سپاهان قهرمان ایران شدم، اما در این مدت زمان کمی که به پرسپولیس آمدم و حدود یک ماه می‌شود توانستم به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسم. این موضوع خیلی خوشحال‌کننده است. نه تنها برای من بلکه برای کل بازیکنان پرسپولیس صعود رویایی به فینال چنین رقابت مهمی لذت بخش است. تجربه خیلی خوبی بود و امیدوارم بتوانیم ضمن کسب قهرمانی آسیا، در لیگ برتر هم روزهای خیلی خوبی داشته باشیم و فصل را با پنجمین قهرمانی لیگ برتر تمام کنیم.

فارس: برای حضور در پرسپولیس یک میلیارد و نیم از جیب خودت پرداخت کردی. در مورد این موضوع هم صحبت کن.

برای جدایی از شهر خودرو چک و سفته دادم که خدا را شکر توانستم چک اول را هم پاس کنم. بیشتر پولی که از باشگاه پرسپولیس می‌گیرم باید به شهر خودرو بدهم اما فقط به عشق هواداران و پیراهن پرسپولیس این کار را انجام می‌دهم. با این شرایط اقتصادی که در کشورمان وجود دارد باید یک و نیم میلیارد تومان از جیب خودم به شهر خودرو بدهم که هیچ منتی نیست و با عشقی که به پرسپولیس و هوادارانش دارم بدون مشکل این پول را پرداخت می‌کنم. امیدوارم بتوانم با عملکرد خوب در پرسپولیس این موضوع را هم به نوعی جبران کنم.

فارس: آسیب دیدگی کمال کامیابی نیا کمک کرد از همان اولین بازی لیگ قهرمانا