شایسته‌سالاری در نیروی زمینی ارتش نهادینه شده است

امیر سرتیپ حیدری گفت:‌ در نیروی زمینی سعی کرده‌ایم نخبگان را جذب کنیم و با انتصاب آنها در مشاغل تخصصی، ضمن ارج نهادن به جایگاه آنها موجبات پیشرفت و تعالی اهداف سازمان را فراهم کنیم.

شایسته سالاری در نیروی زمینی ارتش نهادینه شده/ در راستای جوانگرایی گام بر‌می‌داریمبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرتیپ حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در این همایش که به صورت ویدئوکنفرانس همزمان با قرارگاه‎های منطقه‌ای ارتش در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد، اظهار داشت: با اجرای طرح لبیک 23 و ایجاد دفتر سبز برای ارزیابی کارکنان و شناسایی نخبگان، عملکرد تک تک افراد از پایین ترین رده تا عالی ترین رده های سازمانی مورد بررسی قرار می گیرد و گزارش این ارزیابی به طور فصلی و سالیانه جهت ارتقاء مشاغل کارکنان و انتصاب شایسته ترین فرد در شغل مربوطه به اطلاع مسئولین امر می رسد.

وی با اشاره به دیدگاه و توجه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مورد نخبگان افزود: در نیروی زمینی سعی کرده ایم نخبگان را در بدنه نیروی زمینی جذب کنیم و با انتصاب آنها در مشاغل تخصصی، ضمن ارج نهادن به جایگاه ایشان موجبات پیشرفت و تعالی اهداف سازمان را فراهم کنیم.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه شعار اصلی نیروی زمینی ارتش، ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری است تاکید کرد: طرح لبیک ۲۳ نزاجا برنامه ای جامع در راستای تکریم جایگاه شایسته سالاری است.

فرمانده نزاجا خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی فرماندهان در نیروی زمینی ارتش این است که با شناسایی استعدادهای خدادادی کارکنان و به کارگیری افراد مستعد در مشاغل متناسب با استعداد و دانش آنها، توانایی‌های بالقوه شان را شکوفا سازند.

وی در پایان با اشاره به جوان گرایی و توجه به افراد شایسته توسط امام خمینی (ره) در هشت سال دفاع مقدس که مانع از دستیابی دشمنان به خاک میهن اسلامی شد، اظهار داشت: امروز نیز فرماندهان در مجموعه نیروی زمینی باید از تجربیات پیشکوستان نهایت استفاده را برده و در راستای جوانگرایی و شایسته سالاری فعالیت کنند تا راه پیشرفت و اقتدار میهن اسلامی را استقرار ببخشند.

در این همایش از خانواده شهید سید علی اکبر توفیقی از کارکنان تیپ ۶۵ نیرو مخصوص نزاجا که در سال ۱۳۸۸ در جریان امداد و نجات شهروندان در سد کرج به فیض شهادت نایل آمد تجلیل شد.

انتهای پیام/۳۴۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.