شهروند در مسیر بورسی شدن

از سراسر وب

اخبار شرکت ها: به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، علی محمد وحید کریمی در مراسم تودیع و معارفه مدیر شهروند بهرود، ضمن قدردانی از زحمات رامین احمدی مدیر سابق این فروشگاه، از شرایط سخت و گسیخته کنونی که با ابهامات بسیاری همراه شده و بر فعالیت های اقتصادی عموم بنگاه ها سایه افکنده است، یاد کرد و افزود: با درک کامل این شرایط، اتخاذ نگاهی هوشمندانه و حرکت های مقاوم سازانه نسبت به ناملایمات حال حاضر می توان، از یکنواختی و سکون فعلی خارج شد و با توجه به عوامل متغیر هرروزه و ضرورت هایی که برای مدیریت شهروند به آن ها نیاز داریم، چابک تر از گذشته به نتایج قابل قبولی دست یافت.

وحیدکریمی در ادامه با تاکید بر تغییر روش ها، منش و نگاه جاری به شرایط حاکم اقتصادی، تحقق مولفه های تغییر و تحول در مدیریت مجموعه ای همچون شهروند را در سایه همت و حمایت جمعی مدیران و کارکنان این شرکت عملی دانست و تصریح کرد: با توجه به رقبای ریز و درشتی که هر روزه در اطرافمان شاهد هستیم و علی رغم امکانات و فضای بزرگی که داریم، نیازمند آن هستیم تا پتانسیل و ظرفیت های روح یک بنگاه استاندارد و پیشرو را به صورت بالقوه به کار گیریم تا در این صحنه رقابت، پیروزمندانه ظاهر شویم.

وی در ادامه از مؤلفه های مهمی که برای مدیریت شهروند در نظر گرفته شده یاد کرد و اظهار داشت: گام اصلی و ریشه ایِ حال حاضر، سوق دادن شهروند به بازار سرمایه و بورس است که اهمِ فعالیت های کارگروه های متمرکز در این شرکت را به خود اختصاص داده است.

وحید کریمی به مراحل عقد قرارداد، حسابرسی ها و تدوین لایحه بورسی شدن شهروند و ارائه به شورای شهر تهران اشاره کرد و افزود: بقاء، رشد و آتیه شهروند در پی رعایت الزامات استاندارد بنگاه داری با ورود این مجموعه به بازار بورس محقق شده و پوست اندازی و شفافیت عملکرد این شرکت زمینه ساز پیروزی در عرصه رقابت بنگاه های اقتصادی کشور خواهد بود.

علی محمد وحیدکریمی شناسایی جایگاه رقبای جدی شهروند را لازم دانست و گفت : اصلاحات درون سازمانی از سطح فروش، چیدمان، بهره گیری مناسب از فضا تا جلب رضایت و خلق آرامش در ذهن مشتریان و ارتقاء فرهنگ خرید آنان در این مجموعه ملاک رقابتی و نقطه هدف این شرکت را تشکیل داده و این مهم در سایه همت و همکاری مضاعف تک تک پرسنل و نیروی انسانی این شرکت تجلی خواهد یافت.

وی با اشاره به بازیگردانی بخش خصوصی در این صنعت تصریح کرد، در شهروند کنونی، حذف نگاه مالکیتی، کنار گذاشتن کسب و کار رانتی، شناسایی هزینه های پنهان و بهره گیری از ساز و کار حرفه ای در ترمیم، بهبود و خلق استانداردهای لازم موثر بوده و همچنین استفاده هوشمندانه از تجارب، داشته ها، نیروی انسانی و سهامدار با هویت و قوی می تواند زمینه ساز سوددهی و رشد چشمگیر شهروند در آینده پیش رو باشد.

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند در ادامه با تاکید بر تعهد اخلاقی و عملکرد اجتماعیِ درخور، تمرکز بر فعالیت حرفه ای را در هموارسازی مسیر ارتقاء و رشد لازم دانست و بیان کرد: از حواشی و هر آنچه که ما را از مسیر پیشرفت دور می کند و به استهلاک و فرسودگی دامن می زند، دوری کنید و با پر رنگ کردن اشتراکات، همیاری، سختکوشی، به جبران عقب ماندگی ها بپردازید. در این مسیر از همکارانم میخواهم تا به دنبال تفرق، کاستی ها و شبهه پراکنی نباشند تا بتوانیم با تزریق روحیه مثبت و تلاش مضاعف، شاهد نشاط و بالندگی هرچه بیشتر شهروند باشیم.

وحیدکریمی در پایان با اشاره به جایگاه ویژه شهروند بهرود مدیر جدید این مجموعه را سعید صفرزاده معرفی کرد و از وی خواست تا با پویایی بیشتر در کار تیمی این فروشگاه، علاوه بر ارتقاء سطح خدمات مشتری مدار، به جذاب تر کردن سطح فروش و مدیریت سود و زیان و هزینه های جاری این شعبه توجه بیشتری شود تا شاخص هایی که به طور جدی، برای ارزیابی فروشگاها در حال اجرا هستند، شهروند بهرود را در جایگاهی که شایسته آن است بیابند. 

در حاشیه این مراسم، غلامعلی پیر حبشی، رامین احمدی و سعید صفرزاده با اشاره به تغییرات بزرگ و اساسی ای که شهروند شاهد آن است، آمادگی کامل خود را در اجرای اهداف مدیریت و چشم انداز کلان این مجموعه اعلام نمودند.

پایان خبر / رکن آنلاین