صدور حکم ارتداد برای یکی از حامیان فرقه ظاله بهائیت

حکم ارتداد برای “م.ج.ی.د” که در فضای مجازی اقدام به حمایت مالی و معنوی از افراد مخالف اسلام و کمک به جریانهای فکری مخالف اسلام در حمایت از فرق ظاله می‌نمود صادر شد.

 

به نقل از یکی منبع امنیتی : “م.ج.ی.د” دارای تابعیت ایرانی – بریتانیایی است و بنابر گزارشان واصله از دیگر شعب از اواخر سال ۱۳۹۲ در قالب موسسه فرهنگی حقوقی در تهران به حمایت مالی و معنوی و آموزشی از طریق مشاوره حقوقی و برگزاری سمینار و آموزش رایگان اعضای فرقه ظاله بهائیت و تکثیر کتب آموزشی و مبلغ ادیان مسیحیت و بهائیت و عضوگیری و تشویق مردم به فساد و فحشا از طریق تشکیل کلاسهای ادبی و حقوقی نموده و در سال ۱۳۹۷ از ایران خارج شده است و به کشور بازنگشته است.

 

ایشان خاطرنشان کرد که بنابر استفتاء حاصله از مراجع عظام شیعه در این پرونده ، با توجه به گستردگی عمل این شخص و نظر به مسلمان زاده بودنش ، و ورود ورود ضرر مالی و حیثیتی از طریق فعالیت های وی به دیگر مسلمانان و به نفع اعضای فرق ضاله و منحوسه و به جهت جلوگیری از سهل‌انگاری دیگر مسلمانان در دینداری و عدم تضعیف باورهای دینی حکم به مهدور الدم بودن “محمد جعفر.ی.د” صادر گردیده است.

 

همچنین با توجه به گسترده بودن فعالیت تبلیغی نامبرده و دو متهم دیگر جهت شناسایی دیگر افراد متصل به این شبکه ، پرونده همچنان در شعبه ویژه دادسرای انقلاب تهران در حال رسیدگی است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.