طرح‌های فرهنگی «مصباح» توطئه‌های فرهنگی دشمنان را خنثی می‌کند

امیر سرتیپ نصیرزاده گفت: طرح‌های فرهنگی مصباح با هدف خنثی کردن توطئه‌های فرهنگی دشمنان و نقش بر آب کردن نقشه‌های آن‌ها در حال اجراست.

طرح‌های فرهنگی «مصباح» توطئه‌های فرهنگی دشمنان را خنثی می‌کندبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اولین همایش سراسری طرح‌های مصباح نیروی هوایی ارتش با تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)، اظهار داشت: حضرت ام‌البنین (س) در کنار حضرت زینب (س) یکی از پیام‌آوران واقعه بزرگ عاشورا بودند و با صبر و بردباری و روشنگری‌های خود نقش عظیمی در بصیرت جامعه ایجاد کردند، ولی مهم‌ترین و اصلی‌ترین مشخصه آن بانوی بزرگوار و فرزند برومندش قمر بنی‌هاشم، ابوالفضل العباس (ع)، ولایتمداری محض و پیروی از امام زمان خود است.

وی در ادامه با اشاره به طرح‌های فرهنگی مصباح، افزود: سه طرح مصباح سربازان وظیفه، همسران و فرزندان کارکنان، زیرساخت و پایه طرح‌های دیگر مصباح است و هرگونه سرمایه‌گذاری در این سه بخش، منجر به تقویت طرح‌های دیگر و افزایش اثربخشی آن‌ها خواهد شد.

امیر نصیرزاده ادامه داد: توجه به سربازان جوان و رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات آنان از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اهداف ما در طرح‌های مصباح و از مطالبات مقام معظم رهبری است و علاوه بر جشنواره‌های سرباز و کلاس‌های عقیدتی در نظر گرفته شده، باید با برنامه‌ریزی دیدار‌های چهره به چهره و شناخت ذائقه نسل جوان و برنامه‌ریزی متناسب، به رفع ابهامات آن‌ها بپردازیم.

وی تصریح کرد: انتخاب همسر صالح و شایسته یکی از مواردی است که اثربخشی طرح‌های مصباح را افزایش خواهد داد و توصیه من به کارکنان جوان نیروی هوایی ارتش انتخاب همسر شایسته و تشکیل خانواده است و در این زمینه تمام تلاش ما بر فراهم کردن مقدمات ازدواج آنان است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: به لطف خدا اقدامات بزرگ و مؤثری در زمینه طرح‌های مصباح انجام شده است و کار‌های بسیاری نیز در آینده انجام خواهد شد. طرح‌های فرهنگی مصباح با هدف خنثی کردن توطئه‌های فرهنگی دشمنان و نقش بر آب کردن نقشه‌های آن‌ها در حال اجراست.

انتهای پیام/ ۲۰۰

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.