طرح مراقبت از دانش‌آموزان در فضای مجازی و نهایی شدن بسته حمایتی دانشجوها

از سراسر وب


«رکن آنلاین» – وزیر ارتباطات با انتشار استوری در اینستاگرام خبر از شروع فعالیت طرح مراقبت از دانش‌آموزان در فضای مجازی و نهایی شدن جزئیات بسته حمایتی دانشجوها داد.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یک استوری اینستاگرامی از آغاز به کار طرح مراقبت از دانش‌آموزان در فضای مجازی خبر داد طرحی که بر اساس آن دانش‌آموزان تنها می‌توانند به سایت‌های اعلامی آموزش‌وپرورش دسترسی داشته باشند.

آذری جهرمی در استوری خود نوشت: ”برای مراقبت از دانش‌آموزان در فضای مجازی، طرح «کوشا» در ایرانسل فعال شد. با شماره گیری *۵۵۵*۳*۳#، سیم کارت در طرح کوشا قرار گرفته و دسترسی کودکان صرفاً به سایت‌های اعلامی آموزش و پرورش فراهم است. سیم کارت با شماره گیری *۵۵۵*۳*۴# به شرایط عادی باز می‌گردد. همراه اول و رایتل و شاتل موبایل هم به زودی نحوه فعالسازی طرح کوشا خود را اعلام خواهند کرد.”

طرح کوشاوی همچنین در استوری دیگری ضمن پوزش از دانشجویان از تاخیر در اعلام تسهیلات ویژه آموزش مجازی اعلام کرد: جزئیات بسته حمایتی دانشجویان نهایی شد و اطلاع رسانی خواهد شد. درکنار همه دانشجویان عزیر در تحصیل علم و آموزش مجازی هستیم.

بسته اینترنتی دانشجویی