فناوری جنگنده‌های ایرانی ارتقا می‌یابد

امیر حاتمی با اشاره به ساخت انواع جنگنده، بالگرد و پهپاد به دست جوانان ایرانی گفت: به دنبال ارتقای فناوری این محصولات بومی هستیم.

به دنبال ارتقای فناوری جنگنده های خود هستیمبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوانوردی هند اظهار داشت: نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی نشان می‌دهد که کشور هند یک حرکت جدی و فناورانه‌ای در حوزه صنعت هوایی آغاز کرده است و در این راستا از توانمندی‌های خود و بخش خصوصی نیز در جهت پیشرفت‌های چشمگیر استفاده می‌کند.

وی افزود: در صنعت هوایی علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه نظام سلطه به دستاورد‌های بسیار خوبی در ایران اسلامی رسیده‌ایم و طی سال‌های اخیر با تلاش جوانان برومند ایران اسلامی و متخصصین صنعت هوایی، به محصولات بومی خوبی دست پیدا کردیم که از نمونه‌های آن جنگنده سبک «کوثر» و جنگنده پیشرفته آموزشی «یاسین» و انواع بالگرد‌ و پهپاد است که به دنبال ارتقای فناوری‌های آن‌ها هستیم.

امیر حاتمی عنوان کرد: افق و چشم‌انداز خوبی را در صنعت هوایی ایران اسلامی با همت و پشتکار متخصصین متعهد ایران اسلامی شاهدیم و امیدواریم با سرعت هرچه بیشتر به سمت تکنولوژی‌های پیشرفته حرکت کنیم.

انتهای پیام/ ۲۴۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.