فکری:خانه ام را می فروشم،تاوان می دهم و به استقلال می آیم/به نساجی نمی رفتم الان سقوط کرده بودند+ فیلم

از سراسر وب

به گزارش خبرنگار ورزشی «رکن آنلاین»، محمود فکری بعد از خروج از باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران پیرامون نشستی که با مسئولان باشگاه استقلال برگزار کرد، اظهار داشت: همکاری من با باشگاه نساجی تمام شده و مذاکراتی را با باشگاه استقلال داشته‌ایم. عصر امروز جلسه‌ای با هیأت مدیره خواهیم داشت که ان‌شاءالله به نتیجه برسیم، اما هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیدیم.

وی افزود: من قراردادی را که با باشگاه نساجی داشتم به دلیل اشتباه خودم نخواندم و حالا باید تاوان اشتباه خودم را بدهم. باید پنج برابر قراردادم با باشگاه نساجی را پرداخت کنم آن هم در شرایطی که این بند به قرارداد من اضافه شده است. ان‌شاءالله پول قراردادم را از استقلال می‌گیرم و به نساجی پرداخت می‌کنم. 

سرمربی مستعفی تیم فوتبال نساجی تأکید کرد: سال گذشته که با نساجی قرارداد بستم، مدیریت باشگاه نساجی به من اعلام کرد اگر پیشنهادی داشته باشی نهایت همکاری را با تو خواهیم داشت. این اواخر هم چنین پیشنهاداتی داشتم. شاید اگر به من می‌گفتند هیچ مذاکره‌ای با باشگاه استقلال نکن، چون حرف زدم روی آن می‌ماندم اما متأسفانه دوستان روی حرف خود نماندند و کار به جایی رسیده که باید تاوان بدهم و این کار را هم انجام می‌دهم.

گزینه سرمربیگری استقلال تأکید کرد: خدا را شکر می‌کنم تیم خوبی برای نساجی بستم که بسیار ارزان بود، اما فراموش نکنید من 10 بازی برای نساجی مازندران مربیگری کردم و نمی‌خواهم از خودم تعریف کنم، اما شک نکنید اگر به این تیم نمی‌رفتم، نماینده مازندران الان در لیگ یک بود. مطمئن هستم آنها بدون من نتیجه نمی‌گرفتند. اگر یک کلمه مدیران نساجی به من می‌گفتند که بارسلونا هم تو را بخواهد نمی‌دهیم و نباید با این تیم مذاکره کنی روی حرفم می‌ماندم اما از آنجا که خود مدیران نساجی استقلالی بودند، گفتند ما به تو کمک می‌کنیم تا به استقلال بروی. 

وی خاطرنشان کرد: قرار بود به من کمک کنند نه اینکه درخواست ۷ میلیاردی بدهند. اگر قرار بود من به ذوب‌آهن بروم همین رقم را می‌خواستند؟ قبل از لیگ قهرمانان آسیا، علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی به آقای سعادتمند گفت اگر شما با فکری جمع‌بندی کردید خودتان بروید قرارداد ببنیدید و ما هیچ مشکلی نداریم. نمی‌دانم یا با این حرف می‌خواستند من را سیاه کنند یا اینکه حرف‌هایشان معانی دیگری داشت. 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال با توجه به زمان از دست رفته می‌تواند تیم خوبی در لیگ آینده داشته باشد، گفت: استقلال تا به اینجا زمان را از دست داده و می‌دانم که شرایط سختی دارد. من هنوز تکلیفم با استقلال مشخص نشده و دوطرف به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم. اگر ان‌شاءالله این اتفاق بیفتد، تمرین تیم استقلال از فردا ان‌شاءالله آغاز خواهد شد. 

سرمربی مستعفی نساجی در خصوص اینکه این باشگاه اعلام کرده از استقلال و فکری شکایت می‌کند، گفت: اشکالی ندارد شکایت کند. من تاوان رفاقتم را می‌دهم. یک خانه خریده بودم آن هم با پول استقلال، اگر نیاز باشد آن خانه را می‌فروشم و به خانه خودم استقلال برمی‌گردم. 

فکری در خصوص اینکه ممکن است محروم شود گفت: تا آنجا که من می‌دانم برای مربیان قانون محرومیت در این زمینه وجود ندارد. متأسفانه یک بندی در قرارداد من وجود داشته که من بارها به مسئولان باشگاه گفتم آن را بردارید، آنها هم هر روز به من می‌گفتند نگران نباش ما با هم دوست هستیم و اگر خواستی به استقلال بروی با تو همکاری می‌کنم. در مجموع اگر قرار باشد اتفاقی هم بیفتد من جریمه خواهم شد. 

فکری در خصوص آینده استقلال با بازیکنان فعلی گفت: بازیکنان استقلال همگی خوب هستند و ما مشکلی از این بابت نداریم. نفراتی هم که برای تیم جذب شده‌اند نفرات خوبی هستند. این جزو خوشحالی‌های من است که می‌توانم با این نفرات کار کنم و ان‌شاءالله اگر قر&#