قدردانی فرمانده نیروی هوایی ارتش از امام خامنه‌ای

امیر سرتیپ نصیرزاده با ارسال نامه‌ای به محضر فرمانده معظم کل قوا مراتب سپاس و قدرشناسی پیشکسوتان، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان سرافراز و ایثارگران و آحاد کارکنان نیروی هوایی الهی را به معظم‌له تقدیم کرد.

قدرشناسی فرمانده نیروی هوایی ارتش از فرماندهی معظم کل قوابه گزارش «رکن آنلاین»، در پی افتخار دیدار و تجدید بیعت جمعی از فرماندهان و کارکنان نیرو‌های هوایی و پدافند هوایی ارتش با مقام معظم رهبری، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه‌ای به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مراتب سپاس و قدرشناسی پیشکسوتان، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان سرافراز و ایثارگران و آحاد کارکنان نیروی هوایی الهی را به معظم‌له تقدیم کرد.

متن این نامه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا
حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی)

با صلوات بر محمد و آل محمد

سلام علیکم

ضمن عذرخواهی از تصدیع حاصله به استحضار عالی می‌رساند؛ این کلمات دست‌چین شوقی زایدالوصف برای شکرگزاری از دیداری بهجت آفرین است که پس از یک سال از زمان آغاز محدودیت‌های کرونایی مشمول مهر پدرانه‌ی رهبر عزیز خود شده و بیش از پیش به شرف عنایت‌تان کلاه گوشه به آفتاب ساییدیم.

اگرچه همواره تورق تاریخ سراسر حماسه نیروی هوایی تداعی‌کننده پایبندی السابقون انقلاب و میراث‌داران ایشان به عهد نامیرا با امام راحل رضوان الله تعالی علیه است، اما رخصت شرفیابی و تجدید میثاق سال جاری نشان داد این الفت ناگسستنی، محصول کششی وصف‌ناپذیر بین مرید و مراد است.

دیدار صمیمانه‌ی ۱۹ بهمن ماه امسال نه‌فقط برای حماسه‌آفرینان روز‌های انقلاب و دفاع مقدس، بلکه برای جوانانی که روز‌های دفاع مقدس را ندیده و تنها از دهان دَهر حرفی از آن شنیده‌اند، خاطرات ناب حضورتان در خط مقدم جبهه و همنشینی‌تان با مردان معجزه و مبارزه را زنده نمود.

امروز در مکتب درس‌آموز شما، قدر پیشکسوتان انقلابی و ارزش اقدام به‌هنگامشان را بیش از پیش دانستیم و مفهوم قدرشناسی از ایثار را به معاینه دیدیم. چه عزتمند و سربلندیم که یک‌بار دیگر در روز نیروی هوایی سرمایه‌ی عنایت و دعای گره خورده به ضریح اجابتتان را حرز بازوی خود نمودیم. اطمینان می‌دهم به پاس این غنیمت ارزشمند، با دلی امیدوارتر از همیشه و عزمی بیش از پیش، خوشه‌های خشم مقدس دشمن‌ستیزی و رزم‌آوری ملّتی خواهیم بود که در مزرعه‌ی زیارت عاشوراهایشان بذر امید به قیام منتقم موعود را کاشته‌اند.

در پایان ضمن تقدیم مراتب قدرشناسی پیشکسوتان، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان سرافراز و ایثارگران و آحاد کارکنان نیروی هوایی الهی از لطف ویژه آن حضرت به این نیروی خوشنام، تندرستی و استدام سایه پرمهرتان را از درگاه خداوند متعال و در سایه دعای مجیب حضرت بقیه‌الله الاعظم ارواحنا فداه مسئلت می‌نمایم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده

انتهای پیام/ ۲۴۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.