قیمت آیفون ۱۲ از ۶۴۹ دلار شروع خواهد شد

از سراسر وب


«رکن آنلاین» – طبق اطلاعات مختلف منتشر شده، آیفون 12 با 4 مدل به بازار عرضه خواهد شد که هر مدل حافظه‌ و قیمت‌های مختلفی دارد. قیمت این آیفون‌ها از 649 دلار (آیفون 12 مینی) آغاز می‌شود. 

برای اولین بار در تاریخ آیفون، خانواده آیفون ۱۲ دارای ۴ عضو خواهد بود که هر کدام از آن ها با ترکیب حافظه های مختلف به بازار می آیند و می‌توانند یک رنج وسیع از قیمت‌ها را پوشش دهند. بر اساس اطلاعات منتشر شده ، آیفون 12 مینی از قیمت 649 دلار آغاز می شود و بالاترین قیمت 1399 دلار است که برای آیفون 12 پرو مکس است.

جدول قیمت‌های این گوشی به صورت زیر است:

هر کدام از نسخه های آیفون ۱۲ دارای ۳ مدل حافظه هستند. که دو نسخه پایین تر آن ۶۴۱۲۸۲۵۶ گیگابایتی و نسخه premium آن 128256512 گیگا بایتی هستند. گفته می شود که آیفون 12 مینی صفحه نمایش 5.4 اینچی دارد و قیمت آن 799 دلار است. آیفون 12 و آیفون 12 پرو دارای صفحه نمایش مشابه هستند و احتمالا footpirint مشابه ای هم دارند؛ اگرچه که دارای اختلاف قیمت 200دلاری هستند.

آیفون ۱۲پرو مکس بزرگترین و گران قیمت ترین مدل خواهد بود و قیمت آن از ۱۱۰۰ دلار شروع خواهد شد. اولین نسخه این گوشی دارای حافظه ۱۲۸گیگابایتی است. صفحه نمایش آن دارای ۷/۶ اینچ است که از آیفون ۱۱ مکس پرو هم بزرگ تر است.

به دلیل تاخیر در تولید نسخه آیفون ۱۲ premium ، شرکت اپل در چند مرحله از این گوشی‌ها رونمایی می‌کند و این نسخه یک ماه بعد دو نسخه اولیه می‌آید. اگر گزارش های مربوط به رونمایی 13 اوکتبر درست باشد به زودی از جرئیات دقیق آن مطلع خواهیم شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید