لزوم ترویج و حفظ فرهنگ دفاع‌ مقدس/ عملیات‌های پیچیده نیروی هوایی ارتش را فراموش نمی‌کنیم

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس جانانه در برابر متجاوزان جنگید، گفت: هرگز عملیات‌های پیچیده و مهم نیروی هوایی ارتش را فراموش نمی‌‌کنیم.

عملیات‌های پیچیده نیروی هوایی ارتش را فراموش نمی‌کنیمبه گزارش «رکن آنلاین» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، دریادار حبیب‌الله سیاری امروز (شنبه) در جمع دانشجویان ورودی ۹۷ دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری با تبریک روز نیروی هوایی ارتش اظهار کرد: به نیروی هوایی ارتش که در دوران دفاع مقدس جانانه در برابر متجاوزان جنگیدند و عملیات‌های پیچیده و مهمی را انجام دادند، افتخار می‌کنیم.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به برگزاری دوره معارف جنگ در دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری افزود: هیأت معارف جنگ تاکنون دانشجویان زیادی را با دفاع مقدس آشنا کرده و این برنامه مؤثر هرساله با کیفیت بهتری در حال برگزاری است.

امیر سیاری با تاکید بر اینکه باید با تلاش بیشتر ارزش‌های دفاع مقدس را حفظ و آن را ترویج کنیم، ادامه داد: همانطور که فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) فرمودند دفاع مقدس برای ما یک گنجینه است و باید از آن استفاده کرد و دانشجویان می‌توانند از تجربیات پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و شنیده‌های دوران جنگ تحمیلی آگاه و با ارزش‌های دفاع مقدس بیشتر آشنا و بهره لازم را ببرند.

انتهای پیام/ ۲۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.