لیگ قهرمانان اروپا|همگروهی تیم طارمی با شاگردان گواردیولا و یاران سردار بادورتموند/تقابل دوباره مسی و رونالدو

از سراسر وب

به گزارش «رکن آنلاین»، قرعه کشی مرحله گروهی فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا امشب برگزار شد و تیم‌ها در 4 سید حریفان خود را شناختند.

بر این اساس در گروه C، تیم پورتو با مهدی طارمی با منچستر سیتی مصاف می‌دهد و سردار آزمون با زنیت با بورسیا دورتموند و لاتزیو روبرو خواهد شد. تیم ایتالیایی لاتزیو،‌ تیمی بود که خواهان مهاجم ایرانی بود.

مسی و رونالدو هم در تیم‌های بارسلونا و یوونتوس با هم مصاف خواهند داد.

سیدبندی مسابقات به شرح زیر بود:

سید یک: رئال مادرید اسپانیا، لیورپول انگلیس، بایرن مونیخ آلمان، یوونتوس ایتالیا، پاری سن ژرمن فرانسه، زنیت روسیه، پورتو پرتغال، سویا اسپانیا

سید دوم: بارسلونا اسپانیا، اتلتیکو مادرید اسپانیا، منچسترسیتی انگلیس، منچستریونایتد انگلیس، شاختار دونتسک اوکراین، دورتموند آلمان، چلسی انگلیس، آژاکس هلند

سید سوم: دینامو کیف اوکراین، سالزبورگ اتریش، لایپزیگ آلمان، اینترمیلان ایتالیا، المپیاکوس یونان، لاتزیو ایتالیا، کراسنودار روسیه، آتالانتا ایتالیا

سید چهارم: لوکوموتیو مسکو روسیه، مارسی فرانسه، بروژ بلژیک، مونشن گلادباخ آلمان، باشاک شهیر ترکیه، میتلند دانمارک، رن فرانسه، فرانس واروش مجارستان

*گروه‌های 8 گانه به شرح زیر است:

گروهA: بایرن مونیخ، اتلتیکو مادرید، سالزبورگ، لوکوموتیو مسکو

گروه B: رئال مادرید، شاختار دونتسک، اینترمیلان، بورسیا مونشن گلادباخ

گروه C: پورتو (تیم مهدی طارمی)، منچستر سیتی، المپیاکوس، مارسی

گروه D: لیورپول، آژاکس، آتالانتا، میتلند

گروه E: سویا، چلسی، کراسنودار، رن

گروه F: زنیت (تیم سردار آزمون)، بورسیا دورتموند، ‌لاتزیو، بروژ

گروه G: یوونتوس، بارسلونا، دینامو کیف، فرنس واروژ

گروه H: پاری سن ژرمن، منچستر یونایتد، لایپزیگ، باشاک شهیر

 

در جریان قرعه کشی هم مراسم برترین‌های یوفا برگزار شد و روبرت لواندوفسکی برترین مهاجم و بازیکن سال یوفا شد.

 

مانوئل نویر برترین دروازه‌بان اروپا لقب گرفت.

یاشوا کیمیش برتری مدافع شد و کوین دبروین هم برترین هافبک انتخاب شد.

در نهایت هم هانسی فلیک سرمربی آلمانی بایرن مونیخ موفق شد به عنوان برترین سرمربی سال فوتبال اروپا معرفی شود.

*برنامه بازی‌ها هم به شرح زیر است:

**مرحله گروهی:
 ۲۰ و ۲۱ اکتبر؛ ۲۹ و ۳۰ مهر
 ۲۷ و ۲۸ اکتبر؛  ۶ و ۷ آبان
 ۳ و ۴ نوامبر؛ ۱۳ و ۱۴ آبان
 ۲۴ و ۲۵ نوامبر؛ ۴ و ۵ آذر
 ۱ و ۲ دسامبر؛  ۱۱ و ۱۲ آذر
 ۸ و ۹ دسامبر؛  ۱۸ و ۱۹ آذر

**مرحله یک هشتم نهایی:
۱۶ و ۱۷ فوریه ؛  ۲۹ و ۳۰ بهمن
۲۳ و ۲۴ فوریه؛  ۵ و ۶ اسفند
۹ و ۱۰ مارس؛  ۱۹ و ۲۰ اسفند
۱۶ و ۱۷ مارس؛ ۲۶ و ۲۷ اسفند

**مرحله یک چهارم نهایی:
۶ و ۷ آوریل؛ ۱۷ و ۱۸ فروردین
۱۳ و ۱۴ آوریل؛ ۲۴ و ۲۵ فروردین

** مرحله نیمه نهایی:
۲۷ و ۲۸ آوریل؛ ۷ و ۸ اردیبهشت
۴ و ۵ می؛ ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت

** فینال:
۲۹ می؛ ۸ خرداد در استادیوم المپیک آتاتورک 

پایان خبر / رکن آنلاین