بنر خانگی

مایکروسافت Surface Duo 2 همراه با فناوری ۵G عرضه خواهد شد


«رکن آنلاین» – سال گذشته بعد از مدت ها انتظار، شرکت مایکروسافت از اولین دستگاه صفحه دوگانه خود رونمایی کرد. گفته می‌شود مایکروسافت Surface Duo 2 بزودی معرفی خواهد شد.


سال گذشته Microsoft Surface Duo معرفی شد که اولین دستگاه مایکروسافت به حساب می آید. این محصول در ایالات متحده و اروپا به فروش گذاشته شد اما به دلیل جدید بودن این حرکت برای شرکت، گجت مورد بحث فروش خوبی را تجربه نکرد. حال گفته می‌شود که این شرکت در صدد رونمایی از مایکروسافت Surface Duo 2 بوده که از قرار معلوم، با پیشرفت های چشمگیری همراه خواهد شد. طبق گزارشات منتشر شده، نسل بعدی این گجت همراه با فناوری ارتباطی 5G و دوربینی ارتقا یافته عرضه خواهد شد. طبق گزارشات، کد محصول پیشرو “Zeta” است. این گزارش همچنین نشان می دهد که دوربین گجت آینده این شرکت، از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای ارائه تجربه جدید دوربین استفاده خواهد کرد که پردازش تصویر را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

شرکت مایکروسافت قصد دارد با معرفی نسل بعدی سرفیس خود گامی بزرگ را برای رقابت با دیگر رقبای خود در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند آینده بردارد. گرچه شرکت های مثل سامسونگ و شیائومی رقیبان قدرتمندی در میدان رقابت گوشی های تاشو آینده خواهند بود، اما شرکت مایکروسافت می‌تواند با استفاده از تکنولوژی های داخلی شرکت، رقیب قدرتمندی برای گجت های تاشو آینده باشد.

نسل قبلی این سرفیس از جدید ترین پردازنده زمان خود یعنی اسنپدراگن ۸۵۵ استفاده کرد. بنابر این انتظار می‌رود که مدل بعدی این محصول از جدید ترین پردازنده شرکت کوالکام استفاده خواهد کرد. در حالی که اطلاعات مربوط به نسل جدید سرفیس بصورت آنلاین در فضای اینترنت منتشر شده است، باید دید چه زمانی شرکت مایکروسافت قصد دارد این دستگاه را روانه بازار کند. البته با توجه به اینکه مدل فعلی اکنون درحال رسیدن به مناطق بیشتری است، بعید به نظر می رسد که مایکروسافت قصد داشته باشد نسل دوم این دستگاه را امسال روانه بازار کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.