مددی:وقتی باشگاه را تحویل گرفتم حساب‌ها با هم همخوانی نداشت!/رقم قرارداد بازیکنان افزایش چشمگیر داشته

از سراسر وب

به گزارش خبرنگار ورزشی «رکن آنلاین»، احمد مددی بعد از انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی تیم استقلال اظهار داشت: در بدو ورودم به باشگاه با چالش هایی مواجه شدیم که باید آن مشکلات را تقلیل می دادیم.در ابتدا بحث حرفه‌ای سازی را در پیش داشتیم و در این چند روز دوستان من در کمیته‌های مختلف تلاش کردند با جلسات مختلفی که با کمیته صدور مجوز حرفه‌ای موارد و مستندات را ارائه کنند.

وی افزود: جلسه وبیناری با مسئولان ای اف سی داشتیم و نکات را یادداشت کردیم و آخرین خواسته‌های آنها را یادداشت کرده و خوشبختانه به نتایج خوبی هم دست پیدا کردیم و بر بسیاری از این چالش ها غلبه کردیم.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص پرداخت بدهی‌های این باشگاه گفت: بخش عمده ای از بدهی‌ها پرداخت شده  و مشکلی از این بابت نداشتیم. یکسری مشکلات دارالترجمه و اینگونه موارد وجود داشت که آن را هم حل کردیم.

مددی در خصوص اظهارات کنعانی زادگان که مدعی شد استقلالی‌ها روز آخر یاد من افتادند عنوان کرد: من برای کنعانی زادگان به عنوان یک ملی پوش آروی موفقت می‌کنم. شاید در گذشته بدهی هایی به بازیکنان وجود داشت ولی ما تلاش کردیم با همه بر مبنای فهم مشترک صحبت کنیم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. در سامانه مربوطه همه مدارک را آپلود کردیم و همین الان که با شما صحبت می کنم تمام اطلاعات در سامانه بارگذاری شده است و به نتایج خوبی خواهیم رسید.

وی در خصوص اینکه آیا زمانی که استقلال را تحویل گرفت حساب و کتاب ها با هم همخوانی داشت یا خیر عنوان کرد: خیر، به هیچ عنوان حساب و کتاب ها همخوانی نداشت. این محصول عدم توازن هزینه و درآمد در بین این سالها بوده است. ما باید همه چیز را مدیریت کنیم. در این چند مدت هیات مدیره شبانه روز در حال فکر کردن است و ان شاءالله بتوانیم بر چالش های مالی فائق بیاییم.

مددی تاکید کرد: امیدوارم روزی برسد که دیگر چالش مالی نداریم و بر مبنای بودجه پیش برویم.اگر شرایط اینگونه شود مطمئنا به مشکل نمی‌خوریم.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه گفته می شود ارقام قرارداد بازیکنان این تیم به شکل عجیبی افزایش پیدا کرده است،گفت: بله، در این زمینه کوتاهی صورت گرفته است. این کوتاهی از ناحیه برخی‌ها کوتاهی صورت گرفته که متاسفانه داخل باشگاه هم حضور دارند. شرایط اقتصادی، تحریم و ویروس کرونا باعث فشارهای زیادی شده اما عقد قراردادها باید متناسب با قیمت روز باشد.

وی ادامه داد: قطعا نه باشگاه استقلال بلکه تمام باشگاه ها ضربه می‌خوردند. متاسفانه در برخی قراردادها بی نظمی مالی وجود دارد و باد برای این موضوع تدبیری کنیم.

مددی در خصوص میلیچ و دیاباته عنوان کرد: در مورد دیاباته در تاریخ ۵ اکتبر وکیل او ۱۰ روز به ما فرصت داد و ما تا ۱۴ اکتبر فرصت داریم مطالبات او را پرداخت کنیم. تدابیری در این زمینه اندیشیده شده و تمام تلاش ما این است که مطالبات را پرداخت کنیم تا این ۲ بازیکن را در کنار خود داشته باشیم.

وی در خصوص اینکه چه زمانی پنجره نقل و انتقالات استقلال  باز می‌شود گفت: ما بابت یک سرمربی، یک باشگاه و یک بازیکن بدهی داریم. پاختاکور، جباروف، و شفر باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالات شده است. ما اگر دوستان طبق قولی که داده اند عمل کنند خوشبین هستم که پنجره ما باز شود.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت سعید واسعی و مهدی مهدی پور یادآور شد: ما نتوانسیم رضایت مدیران پیکان بابت سعید واسعی را بگیریم. در مورد فسخ قرارداد وی هم من نمی توانم صحبت کنم.طی صحبت با پیکانی‌ها عنوان کردند فسخ قرارداد او درست نیست و باید توجه کد در فضایی درست تصمیم گیری کنیم.

مددی خاطرنشان کرد: با مهدی پور هم یکبار مذاکره کردم و به توافق نرسیدم. قرار شد بررسی هایی صورت بگیرد و اگر او شرایط ما را بپذیرد به استقلال اضافه شود.

وی در خصوص علی کریمی گفت: او در ازبکستان حضو