مراکز آموزش نظامی جزء امن‌ترین اماکن از لحاظ رعایت موارد بهداشتی هستند

امیر صباحی‌فرد با اشاره به شیوع کرونا گفت: اماکن و مراکز آموزش نظامی جزء امن‌ترین اماکن از لحاظ رعایت موارد بهداشتی بوده و کمترین آسیب را دیده‌اند.

بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص)به گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» با حضور در دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) ضمن ارزیابی روند آموزش دانشجویان از بخش‌های مختلف این دانشگاه بازدید کرد.

وی در این بازدید، با تأکید بر رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و درمانی، اظهار داشت: اماکن و مراکز آموزش نظامی جزء امن‌ترین اماکن از لحاظ رعایت موارد بهداشتی بوده و کمترین آسیب را دیده‌اند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: امیدواریم در آینده نیز با نظارت دقیق فرماندهان و رعایت کامل کارکنان، روند کنترل و پیشگیری کرونا در این مراکز حفظ شود.

امیر صباحی‌فرد خاطرنشان کرد: برای رسیدن به نقطه مطلوب علمی، تربیتی و نظامی باید محیطی برای دانشجویان دانشگاه پدافند فراهم شود تا جوانان حاضر در این دانشگاه بتوانند با خیالی آسوده و فراغ بال آموزش‌های لازم رافرا بگیرند و در میدان رزم، با اقتدار وظایف محوله را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

وی با اشاره به اهمیت خاص و مأموریت ویژه دانشگاه پدافند هوایی و مطالبات جدی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) از دانشگاه افسری، به اهمیت پرورش و تربیت مطلوب دانشجویان اشاره کرد و آن را مهمتر از بحث آموزش دانست.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: طبق سیاست‌های اعمال شده در امر آموزش و با همکاری اساتید و فرماندهان دانشگاه پدافند هوایی، سیاست علمی این مرکز آموزشی افزایش مهارت‌های علمی و عملی دانشجویان است.

در ادامه این بازدید، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، گروهان نوساخت شهید جودکی و ساختمان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه را افتتاح کرد.

انتهای پیام/ ۲۴۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.