مرز‌های کشور با پهپاد، دوربین‌های پیشرفته و بالن کنترل می‌شود

از سراسر وب

مرز‌های غرب و جنوب غرب کشور، با پهپاد، دوربین‌های پیشرفته و بالن کنترل می‌شودبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در آیین افتتاحیه منازل ۴۰۰ واحدی «مهر ولایت ۱» اهواز، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی (ع)، با تاکید بر اینکه رهنمود‌ها و تدابیر مقام معظم رهبری برای همه لازم‌الاجرا و نقشه راه است، اظهار داشت: معظم له مقرر فرمودند، همه ما مکلف به اجرای دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم؛ ملت بزرگوار ما که ملتی ولایی هستند، فرامین مقام معظم رهبری را ارجح می‌دانند و بنابر فرمایشات معظم له اقدام خواهند کرد.

وی با اشاره به کنترل مرز‌های غرب و جنوب غرب کشور در طول سال و همچنین روز‌های اربعین توسط یگان‌های نیروی زمینی ارتش گفت: تمامی مرز‌های غرب و جنوب غرب کشور با پهپادها، دوربین‌های پیشرفته الکترونیکی و دیجیتالی و انواع بالن‌ها کنترل می‌شود.

وی ادامه داد: امسال با توجه به شرایط ویروس کرونا، باید اربعین حسینی (ع) را از دور گرامی بداریم. مهم این است دل‌های ما در گروه ایثار و شهادت و در رکاب امام حسین (ع) باشد.

فاز نخست منازل سازمانی ۴۰۰ واحدی نیروی زمینی ارتش صبح امروز با حضور امیر سرتیپ حیدری فرمانده نزاجا و جمعی از مسوولان کشوری و لشکری در اهواز افتتاح شد.

انتهای پیام/ ۲۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید