مرکز عملیات مشترک پدافند هوایی شمال غرب کشور افتتاح شد

مرکز عملیات مشترک (SOC) پدافند هوایی شمال غرب کشور با حضور امیر سرتیپ رحیم‌زاده افتتاح شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مرکز عملیات مشترک پدافند هوایی شمال غرب کشور افتتاح شدبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرتیپ «قادر رحیم‌زاده» جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) کشور در مراسم افتتاح مرکز عملیات مشترک () پدافند هوایی شمال غرب کشور ضمن گرامیداشت سالروز چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی از ابتدا نتوانستند هیچ‌گونه خدشه‌ای به نظام و انقلاب اسلامی وارد کنند و ان‌شاءالله بعد از این هم به لطف خداوند متعال این فکر باطل و خیال شوم محقق نخواهد شد.

وی افزود: اتحاد و همدلی بین کارکنان ارتش و سپاه امروز بیش از هر زمان دیگری است و ما شاهد یک مجموعه منظم در شبکه یکپارچه پدافند هوایی جهت صیانت از آسمان ایران اسلامی هستیم.

امیر رحیم‌زاده رهبری مدبرانه، مردم و اسلام را سه مؤلفه مهم و تأثیرگذار در تحقق پیروزی انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان خبیث ایران اسلامی از همان ابتدای انقلاب با استفاده از ترور، کودتا و تجزیه‌طلبی سعی در براندازی انقلاب اسلامی داشتند و هم‌اکنون هم با انواع هجمه‌ها و تهاجم فرهنگی در صدد وارد کردن ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) کشور ابراز امیدواری کرد که با بینش عمیق و هوشیاری ملت شریف ایران اسلامی تمامی نقشه‌های شوم دشمنان کشورمان نقش بر آب خواهد شد.

بنا بر این گزارش، «SOC» مرکز فرماندهی و عملیات منطقه‌ای پدافند هوایی است که وظیفه فرماندهی و کنترل عملیات پدافند هوایی مشترک ارتش و سپاه در یک منطقه مشخص از کشور را بر عهده دارد.

انتهای پیام/ ۲۰۰

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.