مری ترامپ: عموی من مسئول مرگ ۲۱۰ هزار نفر است

از سراسر وب

به گزارش گروه بین‌الملل خبر‌گزاری فارس، «مری ترامپ»، برادر زاده دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای از اقدامات عموی خود بعد از ترخیص از بیمارستان انتقاد کرد.

وی در این مصاحبه گفت عموی من مسئول مرگ ۲۱۰ هزار نفر است و اکنون «عمداً افراد [دیگری] را بیمار می‌کند.»

مری ترامپ در صحبت‌های خود گفت : «اینکه تحت درمان قرار می‌گیرید به این معنی است که قبول کرده‌اید که به آن درمان نیاز دارید، اما من در او (ترامپ) هیچ گونه هوشیاری ندیدم.»

برادرزاده ترامپ همچنین به ابتلای برخی کارکنان کاخ سفید به کرونا اشاره کرد و گفت: «واضح است که نزدیکترین افراد به او به فکر سلامتی او نیستند. اگر به فکر بودند، او هنوز در [بیمارستان] والتر رید بود.»

مری ترامپ همچنین گفت بدترین اتفاقی که می‌تواند رخ دهد این است که ترامپ به سرعت بهبود یابد، زیرا این موضوع، او را مجاب می‌کند که کرونا را نادیده بگیرد.

بعد از اینکه ترامپ با انتشار پیامی در توئیتر از مثبت شدن تست کرونای خود و همسرش خبر داد، تعدادی از کارکنان کاخ سفید نیز متعاقباً به کرونا مبتلا شدند.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز تاکنون ۲۰ نفر از افرادی که در تماس با ترامپ بوده‌ یا در کاخ سفید و سفر‌های انتخاباتی وی حضور پیدا کرده‌اند تست کرونای مثبت داشته‌اند.

مری ترامپ یک روانشناس است که ماه گذشته کتاب جدیدی را درباره عموی خود، دونالد ترامپ منتشر کرد.

او عنوان این کتاب را «بسیار زیاد و همیشه ناکافی» گذاشته تا انعکاس کودکی سخت دونالد ترامپ را در شخصیت فعلی او نشان دهد و اثبات کند که عمویش چگونه در لایه‌های زیرین شخصیتش هنوز کودکی است که دائماً و هر لحظه تأیید می‌خواهد و هر چه آن را دریافت می‌کند آن را کافی نمی‌داند و به احساس بسندگی نمی‌رسد.

پایان خبر / رکن آنلاین


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.